У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Цвітоха
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Цвітоха:

Актуальний розклад електричок по станції Цвітоха містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Цвітоха з такими станціями і населеними пунктами як Шепетівка, Рівне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 35 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Славута-1, Кам'янка, Шепетівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Цвітоха відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Здолбунів-Пас. - Шепетівка, Шепетівка - Рівне. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Цвітоха відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6282 Здолбунів Шепетівка 07.42 1 хв  07.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6283 Шепетівка Рівне 09.09 2 хв  09.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
885 Київ Рівне 18.40 1 хв  18.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6286 Рівне Шепетівка 19.20 1 хв  19.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
886 Рівне Шепетівка 22.34 1 хв  22.35 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Цвітоха можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Цвітоха