У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6282 Здолбунів — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Здолбунів - Шепетівка номер 6282 відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 06.20 і прибуває на станцію Шепетівка о 07.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6282 Здолбунів - Шепетівка пролягає по таким станціям як Здолбунів-Південний, Семилітка, Івачкове, Українка, Острог, Могиляни, Бадівка, Кривин, Колом'є, Баранне, Славута-1, Цвітоха, Кам'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 06.20
Здолбунів-Південний 06.26 1 хв  06.27 6 хв 
Семилітка 06.33 1 хв  06.34 13 хв 
Івачкове 06.37 1 хв  06.38 17 хв 
Українка 06.43 1 хв  06.44 23 хв 
Острог 06.50 1 хв  06.51 30 хв 
Могиляни 06.56 1 хв  06.57 36 хв 
Бадівка 07.02 2 хв  07.04 42 хв 
Кривин 07.11 1 хв  07.12 51 хв 
Колом'є 07.17 1 хв  07.18 57 хв 
Баранне 07.23 1 хв  07.24 1 г  3 хв 
Славута-1 07.30 1 хв  07.31 1 г  10 хв 
Цвітоха 07.40 1 хв  07.41 1 г  20 хв 
Кам'янка 07.45 1 хв  07.46 1 г  25 хв 
Шепетівка 07.56 1 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6282 Здолбунів-Пас. — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031