У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6287 Шепетівка — Здолбунів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Шепетівка - Здолбунів номер 6287 відправляється зі станції Шепетівка о 18.42 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 20.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6287 Шепетівка - Здолбунів пролягає по таким станціям як Кам'янка, Цвітоха, Славута-1, Баранне, Колом'є, Кривин, Бадівка, Могиляни, Острог, Українка, Івачкове, Семилітка, Здолбунів-Південний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Шепетівка – Здолбунів-Пас. складає 30.00 гривень. Відстань між станціями – 79.3 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

В зв’язку з проведенням ремонтних робіт на дільниці Шепетівка - Цвітоха е/п № 6287 в період з 02 по 17 квітня 2024 буде курсувати зміненим розкладом: Шепетівка 19:25 Кам'янка 19:35-19:36 Цвітоха 19:49-19:50 Славута-1 19:59-20:00 Баран'є 20:04-20:05 Колом'є 20:09-20:11 Кривин 20:17- 20:18 Бадівка 20:26-20:27 Могиляни 20:34-20:35 Острог 20:41-20:42 Українка 20:47-20:48 Івачкове 20:54-20:55 Семилітка 20:59-21:00 Здолбунів-Півд. 21:07-21:08 Здолбунів - Пас 21.14.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 18.42
Кам'янка 18.52 1 хв  18.53 10 хв 
Цвітоха 18.59 1 хв  19.00 17 хв 
Славута-1 19.09 1 хв  19.10 27 хв 
Баранне 19.14 1 хв  19.15 32 хв 
Колом'є 19.19 2 хв  19.21 37 хв 
Кривин 19.27 1 хв  19.28 45 хв 
Бадівка 19.36 1 хв  19.37 54 хв 
Могиляни 19.44 1 хв  19.45 1 г  2 хв 
Острог 19.51 1 хв  19.52 1 г  9 хв 
Українка 19.57 1 хв  19.58 1 г  15 хв 
Івачкове 20.04 1 хв  20.05 1 г  22 хв 
Семилітка 20.09 1 хв  20.10 1 г  27 хв 
Здолбунів-Південний 20.17 1 хв  20.18 1 г  35 хв 
Здолбунів-Пас. 20.24 1 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6287 Шепетівка — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031