У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6288 Здолбунів — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Здолбунів - Шепетівка номер 6288 відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 20.18 і прибуває на станцію Шепетівка о 21.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6288 Здолбунів - Шепетівка пролягає по таким станціям як Здолбунів-Південний, Семилітка, Івачкове, Українка, Острог, Могиляни, Бадівка, Кривин, Колом'є, Баранне, Славута-1, Цвітоха, Кам'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 20.18
Здолбунів-Південний 20.25 1 хв  20.26 7 хв 
Семилітка 20.32 1 хв  20.33 14 хв 
Івачкове 20.36 1 хв  20.37 18 хв 
Українка 20.42 1 хв  20.43 24 хв 
Острог 20.49 1 хв  20.50 31 хв 
Могиляни 20.55 1 хв  20.56 37 хв 
Бадівка 21.01 2 хв  21.03 43 хв 
Кривин 21.10 1 хв  21.11 52 хв 
Колом'є 21.16 1 хв  21.17 58 хв 
Баранне 21.22 1 хв  21.23 1 г  4 хв 
Славута-1 21.29 1 хв  21.30 1 г  11 хв 
Цвітоха 21.39 1 хв  21.40 1 г  21 хв 
Кам'янка 21.44 1 хв  21.45 1 г  26 хв 
Шепетівка 21.55 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6288 Здолбунів-Пас. — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728