У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6288 Здолбунів — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Здолбунів - Шепетівка номер 6288 відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 21.38 і прибуває на станцію Шепетівка о 23.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6288 Здолбунів - Шепетівка пролягає по таким станціям як Здолбунів-Південний, Семилітка, Івачкове, Українка, Острог, Могиляни, Бадівка, Кривин, Колом'є, Баранне, Славута-1, Цвітоха, Кам'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Здолбунів-Пас. – Шепетівка складає 41.00 гривень. Відстань між станціями – 72.8 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 21.38
Здолбунів-Південний 21.45 1 хв  21.46 7 хв 
Семилітка 21.52 1 хв  21.53 14 хв 
Івачкове 21.56 1 хв  21.57 18 хв 
Українка 22.02 1 хв  22.03 24 хв 
Острог 22.09 1 хв  22.10 31 хв 
Могиляни 22.15 1 хв  22.16 37 хв 
Бадівка 22.21 2 хв  22.23 43 хв 
Кривин 22.30 1 хв  22.31 52 хв 
Колом'є 22.36 1 хв  22.37 58 хв 
Баранне 22.42 1 хв  22.43 1 г  4 хв 
Славута-1 22.49 1 хв  22.50 1 г  11 хв 
Цвітоха 22.59 1 хв  23.00 1 г  21 хв 
Кам'янка 23.04 1 хв  23.05 1 г  26 хв 
Шепетівка 23.15 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6288 Здолбунів-Пас. — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930