У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6301 Козятин — Жмеринка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Козятин - Жмеринка номер 6301 відправляється зі станції Козятин-1 о 06.55 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 09.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6301 Козятин - Жмеринка пролягає по таким станціям як Кордишівка, Голендри, Гулівці, Калинівка-1, Десенка, Вінниця-Вантажна, Порпурівський, Веселка, Селищанський, Могилівка, Козачівка, Тартак.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 06.55
Сигнал 07.03 1 хв  07.04 8 хв 
Кордишівка 07.10 1 хв  07.11 15 хв 
Миколаївка 07.17 1 хв  07.18 22 хв 
Голендри 07.23 1 хв  07.24 28 хв 
Черепашинці 07.31 1 хв  07.32 36 хв 
Гулівці 07.38 1 хв  07.39 43 хв 
Варшиця 07.44 1 хв  07.45 49 хв 
Калинівка-1 07.51 1 хв  07.52 56 хв 
Сальницький 07.57 1 хв  07.58 1 г  2 хв 
Десенка 08.07 1 хв  08.08 1 г  12 хв 
Стадниця 08.13 1 хв  08.14 1 г  18 хв 
Вінниця-Вантажна 08.16 1 хв  08.17 1 г  21 хв 
Вінниця 08.23 5 хв  08.28 1 г  28 хв 
Порпурівський 08.34 1 хв  08.35 1 г  39 хв 
Тюшки 08.40 1 хв  08.41 1 г  45 хв 
Веселка 08.44 1 хв  08.45 1 г  49 хв 
Яришівка 08.48 1 хв  08.49 1 г  53 хв 
Селищанський 08.54 1 хв  08.55 1 г  59 хв 
Гнівань 08.59 1 хв  09.00 2 г  4 хв 
Могилівка 09.05 1 хв  09.06 2 г  10 хв 
Демидівка 09.09 1 хв  09.10 2 г  14 хв 
Козачівка 09.14 1 хв  09.15 2 г  19 хв 
Браїлів 09.19 1 хв  09.20 2 г  24 хв 
Тартак 09.22 1 хв  09.23 2 г  27 хв 
Жмеринка-Пас. 09.34 2 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6301 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031