У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сигнал
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сигнал:

Актуальний розклад електричок по станції Сигнал містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сигнал з такими станціями і населеними пунктами як Жмеринка-Пас., Козятин-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 00 хв до пункту призначення Козятин-1. Найближчі станції та зупинні пункти Козятин-1, Кордишівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сигнал відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Жмеринка-Пас. - Козятин-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сигнал відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6303 Козятин Жмеринка 07.00 1 хв  07.01 Курсує щоденно - переглянути
6307 Козятин Жмеринка 14.43 1 хв  14.44 Курсує щоденно - переглянути
6310 Жмеринка Козятин 19.59 1 хв  20.00 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сигнал можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сигнал