З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сигнал
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сигнал:

Актуальний розклад електричок по станції Сигнал містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сигнал з такими станціями і населеними пунктами як Козятин-1, Жмеринка-Пас., Рахни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 52 хв до пункту призначення Козятин-1. Найближчі станції та зупинні пункти Кордишівка, Козятин-1. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сигнал відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Козятин-1 - Жмеринка-Пас., Жмеринка-Пас. - Козятин-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сигнал відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6302 Жмеринка Козятин 06.42 1 хв  06.43 Курсує щоденно - переглянути
6303 Козятин Жмеринка 06.58 1 хв  06.59 Курсує щоденно - переглянути
6307 Козятин Рахни 14.46 1 хв  14.47 Курсує щоденно - переглянути
6310 Жмеринка Козятин 19.51 1 хв  19.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сигнал можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сигнал