У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6303 Козятин — Жмеринка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Козятин - Жмеринка номер 6303 відправляється зі станції Козятин-1 о 07.00 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 09.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6303 Козятин - Жмеринка пролягає по таким станціям як Кордишівка, Голендри, Гулівці, Калинівка-1, Сосонка, Стадниця, Вінниця, Тюшки, Яришівка, Гнівань, Демидівка, Браїлів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 07.00
Сигнал 07.08 1 хв  07.09 8 хв 
Кордишівка 07.15 1 хв  07.16 15 хв 
Миколаївка 07.22 1 хв  07.23 22 хв 
Голендри 07.28 1 хв  07.29 28 хв 
Черепашинці 07.36 1 хв  07.37 36 хв 
Гулівці 07.43 1 хв  07.44 43 хв 
Варшиця 07.49 1 хв  07.50 49 хв 
Калинівка-1 07.56 1 хв  07.57 56 хв 
Сальницький 08.02 1 хв  08.03 1 г  2 хв 
Сосонка 08.07 1 хв  08.08 1 г  7 хв 
Десенка 08.13 1 хв  08.14 1 г  13 хв 
Стадниця 08.19 1 хв  08.20 1 г  19 хв 
Вінниця-Вантажна 08.22 1 хв  08.23 1 г  22 хв 
Вінниця 08.29 5 хв  08.34 1 г  29 хв 
Порпурівський 08.40 1 хв  08.41 1 г  40 хв 
Тюшки 08.46 1 хв  08.47 1 г  46 хв 
Веселка 08.50 1 хв  08.51 1 г  50 хв 
Яришівка 08.54 1 хв  08.55 1 г  54 хв 
Селищанський 09.00 1 хв  09.01 2 г 
Гнівань 09.05 1 хв  09.06 2 г  5 хв 
Могилівка 09.11 1 хв  09.12 2 г  11 хв 
Демидівка 09.15 1 хв  09.16 2 г  15 хв 
Козачівка 09.20 1 хв  09.21 2 г  20 хв 
Браїлів 09.25 1 хв  09.26 2 г  25 хв 
Тартак 09.28 1 хв  09.29 2 г  28 хв 
Жмеринка-Пас. 09.40 2 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6303 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Жовтень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031