У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6303 Козятин — Жмеринка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Козятин - Жмеринка номер 6303 відправляється зі станції Козятин-1 о 12.57 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 15.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6303 Козятин - Жмеринка пролягає по таким станціям як Кордишівка, Голендри, Гулівці, Калинівка-1, Сосонка, Вінниця-Вантажна, Порпурівський, Веселка, Селищанський, Могилівка, Браїлів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 12.57
Сигнал 13.05 1 хв  13.06 8 хв 
Кордишівка 13.12 1 хв  13.13 15 хв 
Миколаївка 13.19 1 хв  13.20 22 хв 
Голендри 13.25 1 хв  13.26 28 хв 
Черепашинці 13.33 1 хв  13.34 36 хв 
Гулівці 13.40 1 хв  13.41 43 хв 
Варшиця 13.45 1 хв  13.46 48 хв 
Калинівка-1 13.51 1 хв  13.52 54 хв 
Сальницький 13.57 1 хв  13.58 1 г 
Сосонка 14.02 1 хв  14.03 1 г  5 хв 
Десенка 14.08 1 хв  14.09 1 г  11 хв 
Вінниця-Вантажна 14.17 1 хв  14.18 1 г  20 хв 
Вінниця 14.24 5 хв  14.29 1 г  27 хв 
Порпурівський 14.35 1 хв  14.36 1 г  38 хв 
Тюшки 14.41 1 хв  14.42 1 г  44 хв 
Веселка 14.45 1 хв  14.46 1 г  48 хв 
Яришівка 14.49 1 хв  14.50 1 г  52 хв 
Селищанський 14.55 1 хв  14.56 1 г  58 хв 
Гнівань 15.00 1 хв  15.01 2 г  3 хв 
Могилівка 15.06 1 хв  15.07 2 г  9 хв 
Козачівка 15.13 1 хв  15.14 2 г  16 хв 
Браїлів 15.19 1 хв  15.20 2 г  22 хв 
Тартак 15.22 1 хв  15.23 2 г  25 хв 
Жмеринка-Пас. 15.34 2 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6303 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930