У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6307 Козятин — Жмеринка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Козятин - Жмеринка номер 6307 відправляється зі станції Козятин-1 о 15.51 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 18.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6307 Козятин - Жмеринка пролягає по таким станціям як Кордишівка, Голендри, Гулівці, Калинівка-1, Сосонка, Десенка, Вінниця-Вантажна, Вінниця, Тюшки, Яришівка, Гнівань, Могилівка, Козачівка, Браїлів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 15.51
Кордишівка 16.04 1 хв  16.05 13 хв 
Голендри 16.14 1 хв  16.15 23 хв 
Гулівці 16.26 1 хв  16.27 35 хв 
Калинівка-1 16.36 1 хв  16.37 45 хв 
Сосонка 16.45 1 хв  16.46 54 хв 
Десенка 16.51 1 хв  16.52 1 г 
Вінниця-Вантажна 16.59 1 хв  17.00 1 г  8 хв 
Вінниця 17.06 19 хв  17.25 1 г  15 хв 
Тюшки 17.36 1 хв  17.37 1 г  45 хв 
Яришівка 17.43 1 хв  17.44 1 г  52 хв 
Гнівань 17.53 1 хв  17.54 2 г  2 хв 
Могилівка 17.59 1 хв  18.00 2 г  8 хв 
Козачівка 18.07 1 хв  18.08 2 г  16 хв 
Браїлів 18.12 1 хв  18.13 2 г  21 хв 
Жмеринка-Пас. 18.25 2 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6307 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31