У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6307 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6307 сполученням Козятин-1 - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Козятин-1 о 14.35 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 17.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кордишівка, Голендри, Гулівці, Калинівка-1, Сосонка, Стадниця, Вінниця, Тюшки, Яришівка, Гнівань, Демидівка, Браїлів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 14.35
Сигнал 14.43 1 хв  14.44 8 хв 
Кордишівка 14.50 1 хв  14.51 15 хв 
Миколаївка 14.57 1 хв  14.58 22 хв 
Голендри 15.03 1 хв  15.04 28 хв 
Черепашинці 15.11 1 хв  15.12 36 хв 
Гулівці 15.18 1 хв  15.19 43 хв 
Воршиця 15.23 1 хв  15.24 48 хв 
Калинівка-1 15.29 1 хв  15.30 54 хв 
Сальницький 15.35 1 хв  15.36 1 г 
Сосонка 15.40 1 хв  15.41 1 г  5 хв 
Десенка 15.46 1 хв  15.47 1 г  11 хв 
Стадниця 15.52 1 хв  15.53 1 г  17 хв 
Вінниця-Вантажна 15.55 1 хв  15.56 1 г  20 хв 
Вінниця 16.02 5 хв  16.07 1 г  27 хв 
Порпурівський 16.13 1 хв  16.14 1 г  38 хв 
Тюшки 16.19 1 хв  16.20 1 г  44 хв 
Веселка 16.23 1 хв  16.24 1 г  48 хв 
Яришівка 16.27 1 хв  16.28 1 г  52 хв 
Селищанський 16.33 1 хв  16.34 1 г  58 хв 
Гнівань 16.38 1 хв  16.39 2 г  3 хв 
Могилівка 16.44 1 хв  16.45 2 г  9 хв 
Демидівка 16.48 1 хв  16.49 2 г  13 хв 
Козачівка 16.53 1 хв  16.54 2 г  18 хв 
Браїлів 16.58 1 хв  16.59 2 г  23 хв 
Тартак 17.01 1 хв  17.02 2 г  26 хв 
Жмеринка-Пас. 17.13 2 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6307 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930