У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6307 Козятин — Жмеринка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Козятин - Жмеринка номер 6307 відправляється зі станції Козятин-1 о 11.15 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 13.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6307 Козятин - Жмеринка пролягає по таким станціям як Кордишівка, Голендри, Гулівці, Варшиця, Калинівка-1, Сосонка, Вінниця-Вантажна, Вінниця, Тюшки, Гнівань, Браїлів.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на електричку Козятин-1 – Жмеринка-Пас. складає 45.00 гривень. Відстань між станціями – 131.6 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 11.15
Кордишівка 11.26 1 хв  11.27 11 хв 
Голендри 11.37 1 хв  11.38 22 хв 
Гулівці 11.49 1 хв  11.50 34 хв 
Варшиця 11.55 1 хв  11.56 40 хв 
Калинівка-1 12.01 1 хв  12.02 46 хв 
Сосонка 12.12 1 хв  12.13 57 хв 
Вінниця-Вантажна 12.22 1 хв  12.23 1 г  7 хв 
Вінниця 12.29 5 хв  12.34 1 г  14 хв 
Тюшки 12.45 1 хв  12.46 1 г  30 хв 
Гнівань 12.58 1 хв  12.59 1 г  43 хв 
Браїлів 13.13 1 хв  13.14 1 г  58 хв 
Жмеринка-Пас. 13.26 2 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6307 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031