У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6307 Козятин — Жмеринка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Козятин - Жмеринка номер 6307 відправляється зі станції Козятин-1 о 14.30 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 17.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6307 Козятин - Жмеринка пролягає по таким станціям як Кордишівка, Голендри, Гулівці, Калинівка-1, Сосонка, Стадниця, Вінниця, Тюшки, Яришівка, Гнівань, Демидівка, Браїлів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 14.30
Сигнал 14.38 1 хв  14.39 8 хв 
Кордишівка 14.45 1 хв  14.46 15 хв 
Миколаївка 14.52 1 хв  14.53 22 хв 
Голендри 14.58 1 хв  14.59 28 хв 
Черепашинці 15.06 1 хв  15.07 36 хв 
Гулівці 15.13 1 хв  15.14 43 хв 
Варшиця 15.18 1 хв  15.19 48 хв 
Калинівка-1 15.24 1 хв  15.25 54 хв 
Сальницький 15.30 1 хв  15.31 1 г 
Сосонка 15.35 1 хв  15.36 1 г  5 хв 
Десенка 15.41 1 хв  15.42 1 г  11 хв 
Стадниця 15.47 1 хв  15.48 1 г  17 хв 
Вінниця-Вантажна 15.50 1 хв  15.51 1 г  20 хв 
Вінниця 15.57 5 хв  16.02 1 г  27 хв 
Порпурівський 16.08 1 хв  16.09 1 г  38 хв 
Тюшки 16.14 1 хв  16.15 1 г  44 хв 
Веселка 16.18 1 хв  16.19 1 г  48 хв 
Яришівка 16.22 1 хв  16.23 1 г  52 хв 
Селищанський 16.28 1 хв  16.29 1 г  58 хв 
Гнівань 16.33 1 хв  16.34 2 г  3 хв 
Могилівка 16.39 1 хв  16.40 2 г  9 хв 
Демидівка 16.43 1 хв  16.44 2 г  13 хв 
Козачівка 16.48 1 хв  16.49 2 г  18 хв 
Браїлів 16.53 1 хв  16.54 2 г  23 хв 
Тартак 16.56 1 хв  16.57 2 г  26 хв 
Жмеринка-Пас. 17.08 2 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6307 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728