У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6307 Козятин — Жмеринка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Козятин - Жмеринка номер 6307 відправляється зі станції Козятин-1 о 15.51 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 18.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6307 Козятин - Жмеринка пролягає по таким станціям як Кордишівка, Голендри, Гулівці, Калинівка-1, Сосонка, Десенка, Вінниця-Вантажна, Вінниця, Тюшки, Яришівка, Гнівань, Могилівка, Козачівка, Браїлів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 15.51
Кордишівка 16.04 1 хв  16.05 13 хв 
Голендри 16.14 1 хв  16.15 23 хв 
Гулівці 16.26 1 хв  16.27 35 хв 
Калинівка-1 16.36 1 хв  16.37 45 хв 
Сосонка 16.45 1 хв  16.46 54 хв 
Десенка 16.51 1 хв  16.52 1 г 
Вінниця-Вантажна 16.59 1 хв  17.00 1 г  8 хв 
Вінниця 17.06 19 хв  17.25 1 г  15 хв 
Тюшки 17.36 1 хв  17.37 1 г  45 хв 
Яришівка 17.43 1 хв  17.44 1 г  52 хв 
Гнівань 17.53 1 хв  17.54 2 г  2 хв 
Могилівка 17.59 1 хв  18.00 2 г  8 хв 
Козачівка 18.07 1 хв  18.08 2 г  16 хв 
Браїлів 18.12 1 хв  18.13 2 г  21 хв 
Жмеринка-Пас. 18.25 2 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6307 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930