У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6309 Козятин — Жмеринка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Козятин - Жмеринка номер 6309 відправляється зі станції Козятин-1 о 20.54 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 23.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6309 Козятин - Жмеринка пролягає по таким станціям як Кордишівка, Миколаївка, Голендри, Гулівці, Воршиця, Калинівка-1, Сальницький, Сосонка, Вінниця-Вантажна, Вінниця, Тюшки, Яришівка, Гнівань, Могилівка, Козачівка, Браїлів, Тартак.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 20.54
Кордишівка 21.07 1 хв  21.08 13 хв 
Миколаївка 21.14 1 хв  21.15 20 хв 
Голендри 21.20 1 хв  21.21 26 хв 
Гулівці 21.32 1 хв  21.33 38 хв 
Воршиця 21.37 1 хв  21.38 43 хв 
Калинівка-1 21.43 1 хв  21.44 49 хв 
Сальницький 21.49 1 хв  21.50 55 хв 
Сосонка 21.54 1 хв  21.55 1 г 
Вінниця-Вантажна 22.02 1 хв  22.03 1 г  8 хв 
Вінниця 22.09 5 хв  22.14 1 г  15 хв 
Тюшки 22.23 1 хв  22.24 1 г  29 хв 
Яришівка 22.30 1 хв  22.31 1 г  36 хв 
Гнівань 22.40 1 хв  22.41 1 г  46 хв 
Могилівка 22.46 1 хв  22.47 1 г  52 хв 
Козачівка 22.54 1 хв  22.55 2 г 
Браїлів 23.00 1 хв  23.01 2 г  6 хв 
Тартак 23.03 1 хв  23.04 2 г  9 хв 
Жмеринка-Пас. 23.15 2 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6309 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28