У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6309 Козятин — Жмеринка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Козятин - Жмеринка номер 6309 відправляється зі станції Козятин-1 о 21.00 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 23.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6309 Козятин - Жмеринка пролягає по таким станціям як Кордишівка, Миколаївка, Голендри, Гулівці, Варшиця, Калинівка-1, Сальницький, Вінниця-Вантажна, Вінниця, Тюшки, Яришівка, Гнівань, Могилівка, Козачівка, Браїлів, Тартак.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 21.00
Кордишівка 21.13 1 хв  21.14 13 хв 
Миколаївка 21.20 1 хв  21.21 20 хв 
Голендри 21.26 1 хв  21.27 26 хв 
Гулівці 21.38 1 хв  21.39 38 хв 
Варшиця 21.43 1 хв  21.44 43 хв 
Калинівка-1 21.49 1 хв  21.50 49 хв 
Сальницький 21.55 1 хв  21.56 55 хв 
Вінниця-Вантажна 22.08 1 хв  22.09 1 г  8 хв 
Вінниця 22.15 5 хв  22.20 1 г  15 хв 
Тюшки 22.29 1 хв  22.30 1 г  29 хв 
Яришівка 22.36 1 хв  22.37 1 г  36 хв 
Гнівань 22.46 1 хв  22.47 1 г  46 хв 
Могилівка 22.52 1 хв  22.53 1 г  52 хв 
Козачівка 23.00 1 хв  23.01 2 г 
Браїлів 23.06 1 хв  23.07 2 г  6 хв 
Тартак 23.09 1 хв  23.10 2 г  9 хв 
Жмеринка-Пас. 23.21 2 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6309 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930