У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6309 Козятин — Жмеринка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Козятин - Жмеринка номер 6309 відправляється зі станції Козятин-1 о 15.55 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 19.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6309 Козятин - Жмеринка пролягає по таким станціям як Кордишівка, Голендри, Гулівці, Калинівка-1, Сосонка, Стадниця, Вінниця, Тюшки, Яришівка, Гнівань, Демидівка, Браїлів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 15.55
Сигнал 16.03 1 хв  16.04 8 хв 
Кордишівка 16.10 1 хв  16.11 15 хв 
Миколаївка 16.17 1 хв  16.18 22 хв 
Голендри 16.23 1 хв  16.24 28 хв 
Черепашинці 16.31 1 хв  16.32 36 хв 
Гулівці 16.38 1 хв  16.39 43 хв 
Варшиця 16.43 1 хв  16.44 48 хв 
Калинівка-1 16.48 1 хв  16.49 53 хв 
Сальницький 16.54 1 хв  16.55 59 хв 
Сосонка 16.59 1 хв  17.00 1 г  4 хв 
Десенка 17.05 1 хв  17.06 1 г  10 хв 
Стадниця 17.11 1 хв  17.12 1 г  16 хв 
Вінниця-Вантажна 17.14 1 хв  17.15 1 г  19 хв 
Вінниця 17.21 34 хв  17.55 1 г  26 хв 
Порпурівський 18.01 1 хв  18.02 2 г  6 хв 
Тюшки 18.08 1 хв  18.09 2 г  13 хв 
Веселка 18.12 1 хв  18.13 2 г  17 хв 
Яришівка 18.16 1 хв  18.17 2 г  21 хв 
Селищанський 18.22 1 хв  18.23 2 г  27 хв 
Гнівань 18.27 1 хв  18.28 2 г  32 хв 
Могилівка 18.33 1 хв  18.34 2 г  38 хв 
Демидівка 18.37 1 хв  18.38 2 г  42 хв 
Козачівка 18.42 1 хв  18.43 2 г  47 хв 
Браїлів 18.47 1 хв  18.48 2 г  52 хв 
Тартак 18.50 1 хв  18.51 2 г  55 хв 
Жмеринка-Пас. 19.02 3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6309 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031