У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6309 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6309 сполученням Козятин-1 - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Козятин-1 о 15.49 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 18.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кордишівка, Голендри, Гулівці, Калинівка-1, Сосонка, Десенка, Вінниця-Вантажна, Вінниця, Тюшки, Яришівка, Гнівань, Могилівка, Козачівка, Браїлів.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 15.49
Кордишівка 16.02 1 хв  16.03 13 хв 
Голендри 16.12 1 хв  16.13 23 хв 
Гулівці 16.24 1 хв  16.25 35 хв 
Калинівка-1 16.34 1 хв  16.35 45 хв 
Сосонка 16.43 1 хв  16.44 54 хв 
Десенка 16.49 1 хв  16.50 1 г 
Вінниця-Вантажна 16.57 1 хв  16.58 1 г  8 хв 
Вінниця 17.04 18 хв  17.22 1 г  15 хв 
Тюшки 17.33 1 хв  17.34 1 г  44 хв 
Яришівка 17.40 1 хв  17.41 1 г  51 хв 
Гнівань 17.50 1 хв  17.51 2 г  1 хв 
Могилівка 17.56 1 хв  17.57 2 г  7 хв 
Козачівка 18.04 1 хв  18.05 2 г  15 хв 
Браїлів 18.09 1 хв  18.10 2 г  20 хв 
Жмеринка-Пас. 18.22 2 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6309 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031