У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6412 Кривий Ріг — Апостолове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Кривий Ріг - Апостолове номер 6412 відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 06.48 і прибуває на станцію Апостолове о 07.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6412 Кривий Ріг - Апостолове пролягає по таким станціям як Новоблочна, Лісозахисна, Батуринська, Радушна, Нива-Трудова, 29 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 06.48
Новоблочна 06.56 1 хв  06.57 8 хв 
Лісозахисна 07.01 1 хв  07.02 13 хв 
Батуринська 07.07 1 хв  07.08 19 хв 
Радушна 07.15 1 хв  07.16 27 хв 
Нива-Трудова 07.27 1 хв  07.28 39 хв 
29 Км 07.32 1 хв  07.33 44 хв 
Апостолове 07.46 58 хв 

У розкладі поїзда 6412 Кривий Ріг-Головний — Апостолове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930