У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6431 Коломия — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6431 сполученням Коломия - Івано-Франківськ відправляється зі станції Коломия о 05.02 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 07.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Пядики, Годи-Турка, Коршів, Черемхів, Хлібичин, Голосків, 166 Км, Отинія, Ворона, Марківці, Хриплин, Бистриця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 05.02
Пядики 05.09 1 хв  05.10 7 хв 
Годи-Турка 05.17 2 хв  05.19 15 хв 
Коршів 05.29 3 хв  05.32 27 хв 
Черемхів 05.40 1 хв  05.41 38 хв 
Хлібичин 05.46 1 хв  05.47 44 хв 
Голосків 05.53 2 хв  05.55 51 хв 
166 Км 06.00 2 хв  06.02 58 хв 
Отинія 06.08 2 хв  06.10 1 г  6 хв 
Ворона 06.16 2 хв  06.18 1 г  14 хв 
Марківці 06.26 7 хв  06.33 1 г  24 хв 
Хриплин 06.53 4 хв  06.57 1 г  51 хв 
Бистриця 07.02 1 хв  07.03 2 г 
Івано-Франківськ 07.07 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6431 Коломия — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031