У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6431 Коломия — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6431 сполученням Коломия - Івано-Франківськ відправляється зі станції Коломия о 05.01 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 07.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Пядики, Годи-Турка, Коршів, Черемхів, Хлібичин, Голосків, 166 Км, Отинія, Ворона, Марківці, Діброва, Хриплин, Бистриця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 05.01
Пядики 05.08 1 хв  05.09 7 хв 
Годи-Турка 05.16 2 хв  05.18 15 хв 
Коршів 05.29 3 хв  05.32 28 хв 
Черемхів 05.40 1 хв  05.41 39 хв 
Хлібичин 05.47 1 хв  05.48 46 хв 
Голосків 05.53 2 хв  05.55 52 хв 
166 Км 06.00 2 хв  06.02 59 хв 
Отинія 06.08 3 хв  06.11 1 г  7 хв 
Ворона 06.16 1 хв  06.17 1 г  15 хв 
Марківці 06.25 5 хв  06.30 1 г  24 хв 
Діброва 06.36 2 хв  06.38 1 г  35 хв 
Хриплин 06.48 2 хв  06.50 1 г  47 хв 
Бистриця 06.55 1 хв  06.56 1 г  54 хв 
Івано-Франківськ 07.00 1 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6431 Коломия — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031