У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6431 Коломия — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Коломия - Івано-Франківськ номер 6431 відправляється зі станції Коломия о 05.15 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 07.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6431 Коломия - Івано-Франківськ пролягає по таким станціям як Пядики, Годи-Турка, Коршів, Черемхів, Хлібичин, Голосків, 166 Км, Отинія, Ворона, Марківці, Діброва, Хриплин, Бистриця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 05.15
Пядики 05.22 1 хв  05.23 7 хв 
Годи-Турка 05.30 3 хв  05.33 15 хв 
Коршів 05.44 4 хв  05.48 29 хв 
Черемхів 05.55 1 хв  05.56 40 хв 
Хлібичин 06.00 1 хв  06.01 45 хв 
Голосків 06.07 2 хв  06.09 52 хв 
166 Км 06.13 1 хв  06.14 58 хв 
Отинія 06.19 5 хв  06.24 1 г  4 хв 
Ворона 06.29 1 хв  06.30 1 г  14 хв 
Марківці 06.38 8 хв  06.46 1 г  23 хв 
Діброва 06.54 1 хв  06.55 1 г  39 хв 
Хриплин 07.05 3 хв  07.08 1 г  50 хв 
Бистриця 07.13 1 хв  07.14 1 г  58 хв 
Івано-Франківськ 07.18 2 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6431 Коломия — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031