У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Діброва,Івано-Франківська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Діброва:

Актуальний розклад електричок по станції Діброва містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Діброва з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Коломия. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 39 хв до пункту призначення Івано-Франківськ. Найближчі станції та зупинні пункти Марківці, Хриплин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Діброва відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коломия - Івано-Франківськ, Івано-Франківськ - Коломия. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Діброва відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6431* Коломия Івано-Франківськ 06.54 1 хв  06.55 Курсує щоденно - переглянути
6432 Івано-Франківськ Коломия 08.53 1 хв  08.54 Курсує щоденно - переглянути
6433 Коломия Івано-Франківськ 14.41 1 хв  14.42 Курсує щоденно - переглянути
6434 Івано-Франківськ Коломия 18.16 1 хв  18.17 Курсує щоденно - переглянути
6435 Коломия Івано-Франківськ 18.38 1 хв  18.39 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Діброва можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Діброва,Івано-Франківська обл.