У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6432 Івано-Франківськ — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Івано-Франківськ - Коломия номер 6432 відправляється зі станції Івано-Франківськ о 08.36 і прибуває на станцію Коломия о 10.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6432 Івано-Франківськ - Коломия пролягає по таким станціям як Бистриця, Хриплин, Діброва, Марківці, Ворона, Отинія, 166 Км, Голосків, Хлібичин, Черемхів, Коршів, Годи-Турка, Пядики.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 08.36
Бистриця 08.41 1 хв  08.42 5 хв 
Хриплин 08.46 2 хв  08.48 10 хв 
Діброва 08.57 1 хв  08.58 21 хв 
Марківці 09.03 2 хв  09.05 27 хв 
Ворона 09.13 1 хв  09.14 37 хв 
Отинія 09.20 6 хв  09.26 44 хв 
166 Км 09.31 1 хв  09.32 55 хв 
Голосків 09.36 2 хв  09.38 1 г 
Хлібичин 09.43 1 хв  09.44 1 г  7 хв 
Черемхів 09.50 1 хв  09.51 1 г  14 хв 
Коршів 10.01 2 хв  10.03 1 г  25 хв 
Годи-Турка 10.13 2 хв  10.15 1 г  37 хв 
Пядики 10.22 1 хв  10.23 1 г  46 хв 
Коломия 10.30 1 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6432 Івано-Франківськ — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728