У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6432 Івано-Франківськ — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6432 сполученням Івано-Франківськ - Коломия відправляється зі станції Івано-Франківськ о 09.07 і прибуває на станцію Коломия о 10.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Бистриця, Хриплин, Діброва, Марківці, Ворона, Отинія, 166 Км, Голосків, Хлібичин, Черемхів, Коршів, Годи-Турка, Пядики.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 09.07
Бистриця 09.12 1 хв  09.13 5 хв 
Хриплин 09.17 2 хв  09.19 10 хв 
Діброва 09.28 1 хв  09.29 21 хв 
Марківці 09.34 2 хв  09.36 27 хв 
Ворона 09.43 1 хв  09.44 36 хв 
Отинія 09.50 4 хв  09.54 43 хв 
166 Км 10.00 1 хв  10.01 53 хв 
Голосків 10.05 2 хв  10.07 58 хв 
Хлібичин 10.13 1 хв  10.14 1 г  6 хв 
Черемхів 10.19 1 хв  10.20 1 г  12 хв 
Коршів 10.28 3 хв  10.31 1 г  21 хв 
Годи-Турка 10.41 3 хв  10.44 1 г  34 хв 
Пядики 10.51 1 хв  10.52 1 г  44 хв 
Коломия 10.58 1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6432 Івано-Франківськ — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031