У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6433 Коломия — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Коломия - Івано-Франківськ номер 6433 відправляється зі станції Коломия о 13.09 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 15.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6433 Коломия - Івано-Франківськ пролягає по таким станціям як Пядики, Годи-Турка, Коршів, Черемхів, Хлібичин, Голосків, 166 Км, Отинія, Ворона, Марківці, Діброва, Хриплин, Бистриця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 13.09
Пядики 13.16 1 хв  13.17 7 хв 
Годи-Турка 13.24 2 хв  13.26 15 хв 
Коршів 13.37 6 хв  13.43 28 хв 
Черемхів 13.50 1 хв  13.51 41 хв 
Хлібичин 13.56 1 хв  13.57 47 хв 
Голосків 14.03 2 хв  14.05 54 хв 
166 Км 14.09 1 хв  14.10 1 г 
Отинія 14.15 3 хв  14.18 1 г  6 хв 
Ворона 14.26 1 хв  14.27 1 г  17 хв 
Марківці 14.36 2 хв  14.38 1 г  27 хв 
Діброва 14.43 1 хв  14.44 1 г  34 хв 
Хриплин 14.53 1 хв  14.54 1 г  44 хв 
Бистриця 15.00 1 хв  15.01 1 г  51 хв 
Івано-Франківськ 15.05 1 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6433 Коломия — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28