У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6433 Коломия — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Коломия - Івано-Франківськ номер 6433 відправляється зі станції Коломия о 13.13 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 15.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6433 Коломия - Івано-Франківськ пролягає по таким станціям як Пядики, Годи-Турка, Коршів, Черемхів, Хлібичин, Голосків, 166 Км, Отинія, Ворона, Марківці, Діброва, Хриплин, Бистриця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 13.13
Пядики 13.20 1 хв  13.21 7 хв 
Годи-Турка 13.28 2 хв  13.30 15 хв 
Коршів 13.41 2 хв  13.43 28 хв 
Черемхів 13.50 1 хв  13.51 37 хв 
Хлібичин 13.56 1 хв  13.57 43 хв 
Голосків 14.03 2 хв  14.05 50 хв 
166 Км 14.09 1 хв  14.10 56 хв 
Отинія 14.15 2 хв  14.17 1 г  2 хв 
Ворона 14.24 1 хв  14.25 1 г  11 хв 
Марківці 14.34 2 хв  14.36 1 г  21 хв 
Діброва 14.41 1 хв  14.42 1 г  28 хв 
Хриплин 14.51 2 хв  14.53 1 г  38 хв 
Бистриця 14.58 1 хв  14.59 1 г  45 хв 
Івано-Франківськ 15.03 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6433 Коломия — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728