У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6434 Івано-Франківськ — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Івано-Франківськ - Коломия номер 6434 відправляється зі станції Івано-Франківськ о 18.10 і прибуває на станцію Коломия о 20.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6434 Івано-Франківськ - Коломия пролягає по таким станціям як Бистриця, Хриплин, Діброва, Марківці, Ворона, Отинія, 166 Км, Голосків, Хлібичин, Черемхів, Коршів, Годи-Турка, Пядики.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 18.10
Бистриця 18.15 1 хв  18.16 5 хв 
Хриплин 18.20 2 хв  18.22 10 хв 
Діброва 18.31 1 хв  18.32 21 хв 
Марківці 18.39 2 хв  18.41 29 хв 
Ворона 18.48 1 хв  18.49 38 хв 
Отинія 18.55 2 хв  18.57 45 хв 
166 Км 19.02 1 хв  19.03 52 хв 
Голосків 19.08 4 хв  19.12 58 хв 
Хлібичин 19.18 1 хв  19.19 1 г  8 хв 
Черемхів 19.24 1 хв  19.25 1 г  14 хв 
Коршів 19.34 2 хв  19.36 1 г  24 хв 
Годи-Турка 19.46 2 хв  19.48 1 г  36 хв 
Пядики 19.53 1 хв  19.54 1 г  43 хв 
Коломия 20.03 1 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6434 Івано-Франківськ — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930