У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6434 Івано-Франківськ — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Івано-Франківськ - Коломия номер 6434 відправляється зі станції Івано-Франківськ о 18.10 і прибуває на станцію Коломия о 20.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6434 Івано-Франківськ - Коломия пролягає по таким станціям як Бистриця, Хриплин, Марківці, Ворона, Отинія, 166 Км, Голосків, Хлібичин, Черемхів, Коршів, Годи-Турка, Пядики.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

В добу 18.09.2022 ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 18.10
Бистриця 18.15 1 хв  18.16 5 хв 
Хриплин 18.20 2 хв  18.22 10 хв 
Марківці 18.39 2 хв  18.41 29 хв 
Ворона 18.48 1 хв  18.49 38 хв 
Отинія 18.55 2 хв  18.57 45 хв 
166 Км 19.02 1 хв  19.03 52 хв 
Голосків 19.08 4 хв  19.12 58 хв 
Хлібичин 19.18 1 хв  19.19 1 г  8 хв 
Черемхів 19.24 1 хв  19.25 1 г  14 хв 
Коршів 19.34 2 хв  19.36 1 г  24 хв 
Годи-Турка 19.46 2 хв  19.48 1 г  36 хв 
Пядики 19.53 1 хв  19.54 1 г  43 хв 
Коломия 20.03 1 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6434 Івано-Франківськ — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31