У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6435 Коломия — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Коломия - Івано-Франківськ номер 6435 відправляється зі станції Коломия о 17.11 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 19.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6435 Коломия - Івано-Франківськ пролягає по таким станціям як Пядики, Годи-Турка, Коршів, Черемхів, Хлібичин, Голосків, 166 Км, Отинія, Ворона, Марківці, Діброва, Хриплин, Бистриця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 17.11
Пядики 17.17 1 хв  17.18 6 хв 
Годи-Турка 17.26 3 хв  17.29 15 хв 
Коршів 17.40 2 хв  17.42 29 хв 
Черемхів 17.49 1 хв  17.50 38 хв 
Хлібичин 17.55 1 хв  17.56 44 хв 
Голосків 18.02 3 хв  18.05 51 хв 
166 Км 18.09 1 хв  18.10 58 хв 
Отинія 18.16 7 хв  18.23 1 г  5 хв 
Ворона 18.29 1 хв  18.30 1 г  18 хв 
Марківці 18.38 5 хв  18.43 1 г  27 хв 
Діброва 18.50 1 хв  18.51 1 г  39 хв 
Хриплин 18.58 3 хв  19.01 1 г  47 хв 
Бистриця 19.05 1 хв  19.06 1 г  54 хв 
Івано-Франківськ 19.11 2 г 

У розкладі поїзда 6435 Коломия — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930