У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6438 Івано-Франківськ — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Івано-Франківськ - Коломия номер 6438 відправляється зі станції Івано-Франківськ о 05.55 і прибуває на станцію Коломия о 07.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6438 Івано-Франківськ - Коломия пролягає по таким станціям як Бистриця, Хриплин, Діброва, Марківці, Ворона, Отинія, 166 Км, Голосків, Хлібичин, Черемхів, Коршів, Годи-Турка, Пядики.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 05.55
Бистриця 06.00 1 хв  06.01 5 хв 
Хриплин 06.05 2 хв  06.07 10 хв 
Діброва 06.15 2 хв  06.17 20 хв 
Марківці 06.27 3 хв  06.30 32 хв 
Ворона 06.37 1 хв  06.38 42 хв 
Отинія 06.45 2 хв  06.47 50 хв 
166 Км 06.52 1 хв  06.53 57 хв 
Голосків 06.57 2 хв  06.59 1 г  2 хв 
Хлібичин 07.04 1 хв  07.05 1 г  9 хв 
Черемхів 07.10 1 хв  07.11 1 г  15 хв 
Коршів 07.20 5 хв  07.25 1 г  25 хв 
Годи-Турка 07.35 2 хв  07.37 1 г  40 хв 
Пядики 07.44 1 хв  07.45 1 г  49 хв 
Коломия 07.50 1 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6438 Івано-Франківськ — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28