У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6438 Івано-Франківськ — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Івано-Франківськ - Коломия номер 6438 відправляється зі станції Івано-Франківськ о 05.59 і прибуває на станцію Коломия о 07.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6438 Івано-Франківськ - Коломия пролягає по таким станціям як Бистриця, Хриплин, Марківці, Ворона, Отинія, 166 Км, Голосків, Хлібичин, Черемхів, Коршів, Годи-Турка, Пядики.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 05.59
Бистриця 06.04 1 хв  06.05 5 хв 
Хриплин 06.09 2 хв  06.11 10 хв 
Марківці 06.31 3 хв  06.34 32 хв 
Ворона 06.41 1 хв  06.42 42 хв 
Отинія 06.49 2 хв  06.51 50 хв 
166 Км 06.56 1 хв  06.57 57 хв 
Голосків 07.01 2 хв  07.03 1 г  2 хв 
Хлібичин 07.08 1 хв  07.09 1 г  9 хв 
Черемхів 07.14 1 хв  07.15 1 г  15 хв 
Коршів 07.24 2 хв  07.26 1 г  25 хв 
Годи-Турка 07.36 2 хв  07.38 1 г  37 хв 
Пядики 07.45 1 хв  07.46 1 г  46 хв 
Коломия 07.51 1 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6438 Івано-Франківськ — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930