У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6438 Івано-Франківськ — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6438 сполученням Івано-Франківськ - Коломия відправляється зі станції Івано-Франківськ о 05.53 і прибуває на станцію Коломия о 07.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Бистриця, Хриплин, Діброва, Марківці, Ворона, Отинія, 166 Км, Голосків, Хлібичин, Черемхів, Коршів, Годи-Турка, Пядики.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 05.53
Бистриця 05.58 1 хв  05.59 5 хв 
Хриплин 06.03 2 хв  06.05 10 хв 
Діброва 06.15 1 хв  06.16 22 хв 
Марківці 06.21 6 хв  06.27 28 хв 
Ворона 06.34 1 хв  06.35 41 хв 
Отинія 06.40 2 хв  06.42 47 хв 
166 Км 06.47 3 хв  06.50 54 хв 
Голосків 06.55 3 хв  06.58 1 г  2 хв 
Хлібичин 07.03 1 хв  07.04 1 г  10 хв 
Черемхів 07.09 1 хв  07.10 1 г  16 хв 
Коршів 07.20 5 хв  07.25 1 г  27 хв 
Годи-Турка 07.35 2 хв  07.37 1 г  42 хв 
Пядики 07.44 1 хв  07.45 1 г  51 хв 
Коломия 07.50 1 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6438 Івано-Франківськ — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031