У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6438 Івано-Франківськ — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Івано-Франківськ - Коломия номер 6438 відправляється зі станції Івано-Франківськ о 06.08 і прибуває на станцію Коломия о 07.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6438 Івано-Франківськ - Коломия пролягає по таким станціям як Бистриця, Хриплин, Марківці, Ворона, Отинія, 166 Км, Голосків, Хлібичин, Черемхів, Коршів, Годи-Турка, Пядики.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 06.08
Бистриця 06.13 1 хв  06.14 5 хв 
Хриплин 06.18 2 хв  06.20 10 хв 
Марківці 06.29 1 хв  06.30 21 хв 
Ворона 06.37 3 хв  06.40 29 хв 
Отинія 06.54 2 хв  06.56 46 хв 
166 Км 07.01 1 хв  07.02 53 хв 
Голосків 07.06 4 хв  07.10 58 хв 
Хлібичин 07.15 1 хв  07.16 1 г  7 хв 
Черемхів 07.21 1 хв  07.22 1 г  13 хв 
Коршів 07.31 2 хв  07.33 1 г  23 хв 
Годи-Турка 07.43 2 хв  07.45 1 г  35 хв 
Пядики 07.52 1 хв  07.53 1 г  44 хв 
Коломия 07.58 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6438 Івано-Франківськ — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031