У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6451 Конотоп — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Конотоп - Ніжин номер 6451 відправляється зі станції Конотоп о 07.12 і прибуває на станцію Ніжин о 09.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6451 Конотоп - Ніжин пролягає по таким станціям як Кукілка, Халимонове, Хутір Халимонове, Бахмач-Пас., Бахмач-Київський, 669 Км, Старий Луг, Черемушки, Велика Загорівка, Плиски, Хороше Озеро, Крути, Приостерний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 07.12
Кукілка 07.19 1 хв  07.20 7 хв 
Халимонове 07.28 1 хв  07.29 16 хв 
Хутір Халимонове 07.35 1 хв  07.36 23 хв 
Бахмач-Пас. 07.43 7 хв  07.50 31 хв 
Бахмач-Київський 07.55 1 хв  07.56 43 хв 
669 Км 08.02 1 хв  08.03 50 хв 
Старий Луг 08.07 1 хв  08.08 55 хв 
Черемушки 08.14 1 хв  08.15 1 г  2 хв 
Велика Загорівка 08.20 1 хв  08.21 1 г  8 хв 
Плиски 08.29 1 хв  08.30 1 г  17 хв 
Хороше Озеро 08.40 1 хв  08.41 1 г  28 хв 
Крути 08.50 1 хв  08.51 1 г  38 хв 
Приостерний 09.02 1 хв  09.03 1 г  50 хв 
Ніжин 09.17 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6451 Конотоп — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930