У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6451 Конотоп — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Конотоп - Ніжин номер 6451 відправляється зі станції Конотоп о 08.38 і прибуває на станцію Ніжин о 10.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6451 Конотоп - Ніжин пролягає по таким станціям як Кукілка, Халимонове, Хутір Халимонове, Бахмач-Пас., Бахмач-Київський, 669 Км, Старий Луг, Черемушки, Велика Загорівка, Плиски, Хороше Озеро, Крути, Приостерний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 08.38
Кукілка 08.45 1 хв  08.46 7 хв 
Халимонове 08.54 1 хв  08.55 16 хв 
Хутір Халимонове 09.01 1 хв  09.02 23 хв 
Бахмач-Пас. 09.09 13 хв  09.22 31 хв 
Бахмач-Київський 09.27 1 хв  09.28 49 хв 
669 Км 09.34 1 хв  09.35 56 хв 
Старий Луг 09.39 1 хв  09.40 1 г  1 хв 
Черемушки 09.45 1 хв  09.46 1 г  7 хв 
Велика Загорівка 09.52 1 хв  09.53 1 г  14 хв 
Плиски 10.02 1 хв  10.03 1 г  24 хв 
Хороше Озеро 10.13 1 хв  10.14 1 г  35 хв 
Крути 10.23 1 хв  10.24 1 г  45 хв 
Приостерний 10.34 1 хв  10.35 1 г  56 хв 
Ніжин 10.46 2 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6451 Конотоп — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728