У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Приостерний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Приостерний:

Актуальний розклад електричок по станції Приостерний містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Приостерний з такими станціями і населеними пунктами як Ніжин, Конотоп. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 12 г 51 хв до пункту призначення Конотоп. Найближчі станції та зупинні пункти Крути, Ніжин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Приостерний відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ніжин - Конотоп, Конотоп - Ніжин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Приостерний відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6451 Конотоп Ніжин 11.34 1 хв  11.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6452 Ніжин Конотоп 12.50 1 хв  12.51 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Приостерний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Приостерний