У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хороше Озеро
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хороше Озеро:

Актуальний розклад електричок по станції Хороше Озеро містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Хороше Озеро з такими станціями і населеними пунктами як Ніжин, Конотоп. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 13 г 17 хв до пункту призначення Конотоп. Найближчі станції та зупинні пункти Плиски, Крути. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Хороше Озеро відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ніжин - Конотоп. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хороше Озеро відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6451 Конотоп Ніжин 11.09 1 хв  11.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6452 Ніжин Конотоп 13.16 1 хв  13.17 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Хороше Озеро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хороше Озеро