У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Велика Загорівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Велика Загорівка:

Актуальний розклад електричок по станції Велика Загорівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Велика Загорівка з такими станціями і населеними пунктами як Конотоп, Ніжин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 47 хв до пункту призначення Ніжин. Найближчі станції та зупинні пункти Плиски, Черемушки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Велика Загорівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ніжин - Конотоп, Конотоп - Ніжин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Велика Загорівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6452 Ніжин Конотоп 06.24 1 хв  06.25 Курсує щоденно - переглянути
6451 Конотоп Ніжин 10.58 1 хв  10.59 Курсує щоденно - переглянути
6454 Ніжин Конотоп 13.31 1 хв  13.32 Курсує щоденно - переглянути
6453 Конотоп Ніжин 19.46 1 хв  19.47 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Велика Загорівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Велика Загорівка