У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хутір Халимонове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хутір Халимонове:

Актуальний розклад електричок по станції Хутір Халимонове містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Хутір Халимонове з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Конотоп, Ніжин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 52 хв до пункту призначення Конотоп. Найближчі станції та зупинні пункти Халимонове, Бахмач-Пас.. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Хутір Халимонове відправляються або прибувають днем - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Конотоп - Бахмач-Пас., Бахмач-Пас. - Конотоп, Ніжин - Конотоп. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хутір Халимонове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6401 Конотоп Бахмач 07.02 1 хв  07.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6402 Бахмач Конотоп 07.32 1 хв  07.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6451 Конотоп Ніжин 10.09 1 хв  10.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6452 Ніжин Конотоп 14.18 1 хв  14.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6403 Конотоп Бахмач 18.23 1 хв  18.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6404 Бахмач Конотоп 18.51 1 хв  18.52 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Хутір Халимонове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хутір Халимонове