У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6452 Ніжин — Конотоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ніжин - Конотоп номер 6452 відправляється зі станції Ніжин о 05.30 і прибуває на станцію Конотоп о 07.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6452 Ніжин - Конотоп пролягає по таким станціям як Приостерний, Крути, Хороше Озеро, Плиски, Велика Загорівка, Черемушки, Старий Луг, 669 Км, Бахмач-Київський, Бахмач-Пас., Хутір Халимонове, Халимонове, Куколка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 05.30
Приостерний 05.40 1 хв  05.41 10 хв 
Крути 05.50 1 хв  05.51 20 хв 
Хороше Озеро 06.00 1 хв  06.01 30 хв 
Плиски 06.11 1 хв  06.12 41 хв 
Велика Загорівка 06.18 1 хв  06.19 48 хв 
Черемушки 06.24 1 хв  06.25 54 хв 
Старий Луг 06.29 1 хв  06.30 59 хв 
669 Км 06.33 1 хв  06.34 1 г  3 хв 
Бахмач-Київський 06.40 1 хв  06.41 1 г  10 хв 
Бахмач-Пас. 06.46 2 хв  06.48 1 г  16 хв 
Хутір Халимонове 06.54 1 хв  06.55 1 г  24 хв 
Халимонове 07.01 1 хв  07.02 1 г  31 хв 
Куколка 07.10 1 хв  07.11 1 г  40 хв 
Конотоп 07.18 1 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6452 Ніжин — Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28