У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6452 Ніжин — Конотоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6452 сполученням Ніжин - Конотоп відправляється зі станції Ніжин о 05.30 і прибуває на станцію Конотоп о 07.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Приостерний, Крути, Хороше Озеро, Плиски, Велика Загорівка, Черемушки, Старий Луг, 669 Км, Бахмач-Київський, Бахмач-Пас., Хутір Халимонове, Халимонове, Куколка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 05.30
Приостерний 05.40 1 хв  05.41 10 хв 
Крути 05.50 1 хв  05.51 20 хв 
Хороше Озеро 06.00 1 хв  06.01 30 хв 
Плиски 06.11 1 хв  06.12 41 хв 
Велика Загорівка 06.18 1 хв  06.19 48 хв 
Черемушки 06.24 1 хв  06.25 54 хв 
Старий Луг 06.29 1 хв  06.30 59 хв 
669 Км 06.33 1 хв  06.34 1 г  3 хв 
Бахмач-Київський 06.40 1 хв  06.41 1 г  10 хв 
Бахмач-Пас. 06.46 2 хв  06.48 1 г  16 хв 
Хутір Халимонове 06.54 1 хв  06.55 1 г  24 хв 
Халимонове 07.01 1 хв  07.02 1 г  31 хв 
Куколка 07.10 1 хв  07.11 1 г  40 хв 
Конотоп 07.18 1 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6452 Ніжин — Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031