У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6452 Ніжин — Конотоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ніжин - Конотоп номер 6452 відправляється зі станції Ніжин о 05.23 і прибуває на станцію Конотоп о 07.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6452 Ніжин - Конотоп пролягає по таким станціям як Приостерний, Крути, Хороше Озеро, Плиски, Велика Загорівка, Черемушки, Старий Луг, 669 Км, Бахмач-Київський, Бахмач-Пас., Хутір Халимонове, Халимонове, Кукілка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 05.23
Приостерний 05.34 1 хв  05.35 11 хв 
Крути 05.46 1 хв  05.47 23 хв 
Хороше Озеро 05.56 1 хв  05.57 33 хв 
Плиски 06.11 1 хв  06.12 48 хв 
Велика Загорівка 06.19 1 хв  06.20 56 хв 
Черемушки 06.26 1 хв  06.27 1 г  3 хв 
Старий Луг 06.31 1 хв  06.32 1 г  8 хв 
669 Км 06.36 1 хв  06.37 1 г  13 хв 
Бахмач-Київський 06.43 1 хв  06.44 1 г  20 хв 
Бахмач-Пас. 06.49 15 хв  07.04 1 г  26 хв 
Хутір Халимонове 07.11 1 хв  07.12 1 г  48 хв 
Халимонове 07.18 1 хв  07.19 1 г  55 хв 
Кукілка 07.27 1 хв  07.28 2 г  4 хв 
Конотоп 07.36 2 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6452 Ніжин — Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728