У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6454 Ніжин — Конотоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ніжин - Конотоп номер 6454 відправляється зі станції Ніжин о 12.23 і прибуває на станцію Конотоп о 14.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6454 Ніжин - Конотоп пролягає по таким станціям як Приостерний, Крути, Хороше Озеро, Плиски, Велика Загорівка, Черемушки, Старий Луг, 669 Км, Бахмач-Київський, Бахмач-Пас., Хутір Халимонове, Халимонове, Кукілка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 12.23
Приостерний 12.37 1 хв  12.38 14 хв 
Крути 12.49 1 хв  12.50 26 хв 
Хороше Озеро 13.01 1 хв  13.02 38 хв 
Плиски 13.13 1 хв  13.14 50 хв 
Велика Загорівка 13.21 1 хв  13.22 58 хв 
Черемушки 13.28 1 хв  13.29 1 г  5 хв 
Старий Луг 13.35 1 хв  13.36 1 г  12 хв 
669 Км 13.40 1 хв  13.41 1 г  17 хв 
Бахмач-Київський 13.47 1 хв  13.48 1 г  24 хв 
Бахмач-Пас. 13.53 2 хв  13.55 1 г  30 хв 
Хутір Халимонове 14.02 1 хв  14.03 1 г  39 хв 
Халимонове 14.09 1 хв  14.10 1 г  46 хв 
Кукілка 14.18 1 хв  14.19 1 г  55 хв 
Конотоп 14.26 2 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6454 Ніжин — Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930