У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6454 Ніжин — Конотоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ніжин - Конотоп номер 6454 відправляється зі станції Ніжин о 11.07 і прибуває на станцію Конотоп о 13.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6454 Ніжин - Конотоп пролягає по таким станціям як Приостерний, Крути, Хороше Озеро, Плиски, Велика Загорівка, Черемушки, Старий Луг, 669 Км, Бахмач-Київський, Бахмач-Пас., Хутір Халимонове, Халимонове, Кукілка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 11.07
Приостерний 11.18 1 хв  11.19 11 хв 
Крути 11.29 1 хв  11.30 22 хв 
Хороше Озеро 11.41 1 хв  11.42 34 хв 
Плиски 11.53 1 хв  11.54 46 хв 
Велика Загорівка 12.01 1 хв  12.02 54 хв 
Черемушки 12.08 1 хв  12.09 1 г  1 хв 
Старий Луг 12.15 1 хв  12.16 1 г  8 хв 
669 Км 12.20 1 хв  12.21 1 г  13 хв 
Бахмач-Київський 12.27 1 хв  12.28 1 г  20 хв 
Бахмач-Пас. 12.32 2 хв  12.34 1 г  25 хв 
Хутір Халимонове 12.41 1 хв  12.42 1 г  34 хв 
Халимонове 12.48 1 хв  12.49 1 г  41 хв 
Кукілка 12.57 1 хв  12.58 1 г  50 хв 
Конотоп 13.05 1 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6454 Ніжин — Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031