У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6455 Конотоп — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Конотоп - Ніжин номер 6455 відправляється зі станції Конотоп о 17.38 і прибуває на станцію Ніжин о 19.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6455 Конотоп - Ніжин пролягає по таким станціям як Кукілка, Халимонове, Хутір Халимонове, Бахмач-Пас., Бахмач-Київський, 669 Км, Старий Луг, Черемушки, Велика Загорівка, Плиски, Хороше Озеро, Крути, Приостерний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Конотоп – Ніжин складає 35.00 гривень. Відстань між станціями – 100.2 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 17.38
Кукілка 17.46 1 хв  17.47 8 хв 
Халимонове 17.55 1 хв  17.56 17 хв 
Хутір Халимонове 18.02 1 хв  18.03 24 хв 
Бахмач-Пас. 18.10 2 хв  18.12 32 хв 
Бахмач-Київський 18.16 1 хв  18.17 38 хв 
669 Км 18.23 1 хв  18.24 45 хв 
Старий Луг 18.29 1 хв  18.30 51 хв 
Черемушки 18.34 1 хв  18.35 56 хв 
Велика Загорівка 18.41 1 хв  18.42 1 г  3 хв 
Плиски 18.49 1 хв  18.50 1 г  11 хв 
Хороше Озеро 19.01 1 хв  19.02 1 г  23 хв 
Крути 19.11 1 хв  19.12 1 г  33 хв 
Приостерний 19.24 1 хв  19.25 1 г  46 хв 
Ніжин 19.35 1 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6455 Конотоп — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031