У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6455 Конотоп — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Конотоп - Ніжин номер 6455 відправляється зі станції Конотоп о 20.32 і прибуває на станцію Ніжин о 22.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6455 Конотоп - Ніжин пролягає по таким станціям як Кукілка, Халимонове, Хутір Халимонове, Бахмач-Пас., Бахмач-Київський, 669 Км, Старий Луг, Черемушки, Велика Загорівка, Плиски, Хороше Озеро, Крути, Приостерний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 20.32
Кукілка 20.39 1 хв  20.40 7 хв 
Халимонове 20.48 1 хв  20.49 16 хв 
Хутір Халимонове 20.55 1 хв  20.56 23 хв 
Бахмач-Пас. 21.03 2 хв  21.05 31 хв 
Бахмач-Київський 21.10 1 хв  21.11 38 хв 
669 Км 21.17 1 хв  21.18 45 хв 
Старий Луг 21.22 1 хв  21.23 50 хв 
Черемушки 21.29 1 хв  21.30 57 хв 
Велика Загорівка 21.35 1 хв  21.36 1 г  3 хв 
Плиски 21.44 1 хв  21.45 1 г  12 хв 
Хороше Озеро 21.55 1 хв  21.56 1 г  23 хв 
Крути 22.05 1 хв  22.06 1 г  33 хв 
Приостерний 22.16 1 хв  22.17 1 г  44 хв 
Ніжин 22.29 1 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6455 Конотоп — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031