У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6456 Ніжин — Конотоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6456 сполученням Ніжин - Конотоп відправляється зі станції Ніжин о 15.28 і прибуває на станцію Конотоп о 17.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Приостерний, Крути, Хороше Озеро, Плиски, Велика Загорівка, Черемушки, Старий Луг, 669 Км, Бахмач-Київський, Бахмач-Пас., Хутір Халимонове, Халимонове, Куколка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 15.28
Приостерний 15.38 1 хв  15.39 10 хв 
Крути 15.48 1 хв  15.49 20 хв 
Хороше Озеро 15.58 1 хв  15.59 30 хв 
Плиски 16.09 1 хв  16.10 41 хв 
Велика Загорівка 16.16 1 хв  16.17 48 хв 
Черемушки 16.22 1 хв  16.23 54 хв 
Старий Луг 16.27 1 хв  16.28 59 хв 
669 Км 16.31 1 хв  16.32 1 г  3 хв 
Бахмач-Київський 16.38 1 хв  16.39 1 г  10 хв 
Бахмач-Пас. 16.44 2 хв  16.46 1 г  16 хв 
Хутір Халимонове 16.53 1 хв  16.54 1 г  25 хв 
Халимонове 17.00 1 хв  17.01 1 г  32 хв 
Куколка 17.09 1 хв  17.10 1 г  41 хв 
Конотоп 17.17 1 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6456 Ніжин — Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031