У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6456 Ніжин — Конотоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ніжин - Конотоп номер 6456 відправляється зі станції Ніжин о 15.40 і прибуває на станцію Конотоп о 17.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6456 Ніжин - Конотоп пролягає по таким станціям як Приостерний, Крути, Хороше Озеро, Плиски, Велика Загорівка, Черемушки, Старий Луг, 669 Км, Бахмач-Київський, Бахмач-Пас., Хутір Халимонове, Халимонове, Кукілка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 15.40
Приостерний 15.52 1 хв  15.53 12 хв 
Крути 16.04 1 хв  16.05 24 хв 
Хороше Озеро 16.15 1 хв  16.16 35 хв 
Плиски 16.29 1 хв  16.30 49 хв 
Велика Загорівка 16.37 1 хв  16.38 57 хв 
Черемушки 16.44 1 хв  16.45 1 г  4 хв 
Старий Луг 16.50 1 хв  16.51 1 г  10 хв 
669 Км 16.55 1 хв  16.56 1 г  15 хв 
Бахмач-Київський 17.03 1 хв  17.04 1 г  23 хв 
Бахмач-Пас. 17.09 2 хв  17.11 1 г  29 хв 
Хутір Халимонове 17.18 1 хв  17.19 1 г  38 хв 
Халимонове 17.25 1 хв  17.26 1 г  45 хв 
Кукілка 17.34 1 хв  17.35 1 г  54 хв 
Конотоп 17.42 2 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6456 Ніжин — Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031