У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6457 Конотоп — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Конотоп - Ніжин номер 6457 відправляється зі станції Конотоп о 20.48 і прибуває на станцію Ніжин о 22.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6457 Конотоп - Ніжин пролягає по таким станціям як Куколка, Халимонове, Хутір Халимонове, Бахмач-Пас., Бахмач-Київський, 669 Км, Старий Луг, Черемушки, Велика Загорівка, Плиски, Хороше Озеро, Крути, Приостерний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 20.48
Куколка 20.55 1 хв  20.56 7 хв 
Халимонове 21.04 1 хв  21.05 16 хв 
Хутір Халимонове 21.11 1 хв  21.12 23 хв 
Бахмач-Пас. 21.18 2 хв  21.20 30 хв 
Бахмач-Київський 21.24 1 хв  21.25 36 хв 
669 Км 21.30 1 хв  21.31 42 хв 
Старий Луг 21.34 1 хв  21.35 46 хв 
Черемушки 21.40 1 хв  21.41 52 хв 
Велика Загорівка 21.46 1 хв  21.47 58 хв 
Плиски 21.54 1 хв  21.55 1 г  6 хв 
Хороше Озеро 22.04 1 хв  22.05 1 г  16 хв 
Крути 22.14 1 хв  22.15 1 г  26 хв 
Приостерний 22.24 1 хв  22.25 1 г  36 хв 
Ніжин 22.35 1 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6457 Конотоп — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28