У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6458 Ніжин — Конотоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ніжин - Конотоп номер 6458 відправляється зі станції Ніжин о 16.57 і прибуває на станцію Конотоп о 18.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Приостерний, Крути, Хороше Озеро, Плиски, Велика Загорівка, Черемушки, Старий Луг, 669 Км, Бахмач-Київський, Бахмач-Пас., Хутір Халимонове, Халимонове, Куколка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 16.57
Приостерний 17.07 1 хв  17.08 10 хв 
Крути 17.17 1 хв  17.18 20 хв 
Хороше Озеро 17.27 1 хв  17.28 30 хв 
Плиски 17.38 1 хв  17.39 41 хв 
Велика Загорівка 17.45 1 хв  17.46 48 хв 
Черемушки 17.51 1 хв  17.52 54 хв 
Старий Луг 17.56 1 хв  17.57 59 хв 
669 Км 18.00 1 хв  18.01 1 г  3 хв 
Бахмач-Київський 18.07 1 хв  18.08 1 г  10 хв 
Бахмач-Пас. 18.13 2 хв  18.15 1 г  16 хв 
Хутір Халимонове 18.21 1 хв  18.22 1 г  24 хв 
Халимонове 18.28 1 хв  18.29 1 г  31 хв 
Куколка 18.37 1 хв  18.38 1 г  40 хв 
Конотоп 18.45 1 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6458 Ніжин — Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031