У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6458 Ніжин — Конотоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6458 сполученням Ніжин - Конотоп відправляється зі станції Ніжин о 16.59 і прибуває на станцію Конотоп о 18.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Приостерний, Крути, Хороше Озеро, Плиски, Велика Загорівка, Черемушки, Старий Луг, 669 Км, Бахмач-Київський, Бахмач-Пас., Хутір Халимонове, Халимонове, Куколка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 16.59
Приостерний 17.09 1 хв  17.10 10 хв 
Крути 17.19 1 хв  17.20 20 хв 
Хороше Озеро 17.29 1 хв  17.30 30 хв 
Плиски 17.40 1 хв  17.41 41 хв 
Велика Загорівка 17.47 1 хв  17.48 48 хв 
Черемушки 17.53 1 хв  17.54 54 хв 
Старий Луг 17.58 1 хв  17.59 59 хв 
669 Км 18.02 1 хв  18.03 1 г  3 хв 
Бахмач-Київський 18.09 1 хв  18.10 1 г  10 хв 
Бахмач-Пас. 18.15 2 хв  18.17 1 г  16 хв 
Хутір Халимонове 18.23 1 хв  18.24 1 г  24 хв 
Халимонове 18.30 1 хв  18.31 1 г  31 хв 
Куколка 18.39 1 хв  18.40 1 г  40 хв 
Конотоп 18.47 1 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6458 Ніжин — Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031