У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6458 Ніжин — Конотоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6458 сполученням Ніжин - Конотоп відправляється зі станції Ніжин о 16.29 і прибуває на станцію Конотоп о 18.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Приостерний, Крути, Хороше Озеро, Плиски, Велика Загорівка, Черемушки, Старий Луг, 669 Км, Бахмач-Київський, Бахмач-Пас., Хутір Халимонове, Халимонове, Куколка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 16.29
Приостерний 16.39 1 хв  16.40 10 хв 
Крути 16.49 1 хв  16.50 20 хв 
Хороше Озеро 16.59 1 хв  17.00 30 хв 
Плиски 17.10 1 хв  17.11 41 хв 
Велика Загорівка 17.17 1 хв  17.18 48 хв 
Черемушки 17.23 1 хв  17.24 54 хв 
Старий Луг 17.28 1 хв  17.29 59 хв 
669 Км 17.32 1 хв  17.33 1 г  3 хв 
Бахмач-Київський 17.39 1 хв  17.40 1 г  10 хв 
Бахмач-Пас. 17.45 9 хв  17.54 1 г  16 хв 
Хутір Халимонове 18.00 1 хв  18.01 1 г  31 хв 
Халимонове 18.07 1 хв  18.08 1 г  38 хв 
Куколка 18.16 1 хв  18.17 1 г  47 хв 
Конотоп 18.24 1 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6458 Ніжин — Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031