У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6460 Житомир — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Житомир - Коростень номер 6460 відправляється зі станції Житомир о 05.10 і прибуває на станцію Коростень о 07.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6460 Житомир - Коростень пролягає по таким станціям як Строковиці, Горбаші, Андріївка, Топорище, Галинівка, Фасова, Нова Борова, Красносілка, Лісівщина, Ушомир, Білошиці, Чолівка, Коростень-Житомирський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Житомир 05.10
Строковиці 05.24 1 хв  05.25 14 хв 
Горбаші 05.36 1 хв  05.37 26 хв 
Андріївка 05.43 1 хв  05.44 33 хв 
Топорище 05.49 1 хв  05.50 39 хв 
Галинівка 05.56 1 хв  05.57 46 хв 
Фасова 06.02 1 хв  06.03 52 хв 
Нова Борова 06.13 2 хв  06.15 1 г  3 хв 
Красносілка 06.26 1 хв  06.27 1 г  16 хв 
Лісівщина 06.32 1 хв  06.33 1 г  22 хв 
Ушомир 06.42 2 хв  06.44 1 г  32 хв 
Білошиці 06.50 1 хв  06.51 1 г  40 хв 
Чолівка 06.59 1 хв  07.00 1 г  49 хв 
Коростень-Житомирський 07.04 2 хв  07.06 1 г  54 хв 
Коростень 07.15 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6460 Житомир — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930