У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6460 Житомир — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6460 сполученням Житомир - Коростень відправляється зі станції Житомир о 05.10 і прибуває на станцію Коростень о 07.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Строковиці, Горбаші, Андріївка, Топорище, Галинівка, Фасова, Нова Борова, Красносілка, Лісівщина, Ушомир, Білошиці, Чолівка, Коростень-Житомирський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Приміські поїзди по Коростенській дирекції будуть прямувати: 20 та 27 червня 2021 року по варіанту «субота», 21 та 28 червня 2021 року по варіанту «неділя».

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Житомир 05.10
Строковиці 05.24 1 хв  05.25 14 хв 
Горбаші 05.36 1 хв  05.37 26 хв 
Андріївка 05.43 1 хв  05.44 33 хв 
Топорище 05.49 1 хв  05.50 39 хв 
Галинівка 05.56 1 хв  05.57 46 хв 
Фасова 06.02 1 хв  06.03 52 хв 
Нова Борова 06.13 2 хв  06.15 1 г  3 хв 
Красносілка 06.26 1 хв  06.27 1 г  16 хв 
Лісівщина 06.32 1 хв  06.33 1 г  22 хв 
Ушомир 06.42 2 хв  06.44 1 г  32 хв 
Білошиці 06.50 1 хв  06.51 1 г  40 хв 
Чолівка 06.59 1 хв  07.00 1 г  49 хв 
Коростень-Житомирський 07.04 2 хв  07.06 1 г  54 хв 
Коростень 07.15 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6460 Житомир — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031