У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Житомир - Коростень(всі вокзали)
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Житомир - Коростень(всі вокзали):

Розклад поїздів і електричок Житомир - Коростень(всі вокзали) на даний момент включає поїздів далекого прямування - 3, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 4. Перший поїзд відправляється зі станції Житомир вранці о 05 г 06 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 18 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Житомир о 21 г 24 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Житомир до пункту прибуття Коростень(всі вокзали) становить 1 г 47 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 30 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 12 хв.
Деякі поїзди від станції Житомир до станції Коростень(всі вокзали) курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Житомир - Коростень(всі вокзали) проїжджають через такі станції і населені пункти як: Строковиці, Топорище, Нова Борова, Ушомир.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Житомир - Коростень(всі вокзали), показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Житомир - Коростень(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Житомир до станції Коростень(всі вокзали) можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Ціна квитка на поїзд Житомир Коростень(всі вокзали) починається від 46.88 гривень. Квиток на електричку коштує 30.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Житомир -Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Житомир — Коростень(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Коростень(всі вокзали) — Житомир

За маршрутом Житомир - Коростень(всі вокзали) курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Житомир - Коростень(всі вокзали) Показати тільки електрички сполученням Житомир - Коростень(всі вокзали)