У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6462 Житомир — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6462 сполученням Житомир - Коростень відправляється зі станції Житомир о 17.34 і прибуває на станцію Коростень о 19.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Строковиці, Горбаші, Андріївка, Топорище, Галинівка, Фасова, Нова Борова, Красносілка, Лісівщина, Ушомир, Білошиці, Чолівка, Коростень-Житомирський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Житомир 17.34
Строковиці 17.48 9 хв  17.57 14 хв 
Горбаші 18.07 4 хв  18.11 33 хв 
Андріївка 18.17 1 хв  18.18 43 хв 
Топорище 18.23 1 хв  18.24 49 хв 
Галинівка 18.30 1 хв  18.31 56 хв 
Фасова 18.36 1 хв  18.37 1 г  2 хв 
Нова Борова 18.47 2 хв  18.49 1 г  13 хв 
Красносілка 18.59 1 хв  19.00 1 г  25 хв 
Лісівщина 19.05 1 хв  19.06 1 г  31 хв 
Ушомир 19.14 1 хв  19.15 1 г  40 хв 
Білошиці 19.21 1 хв  19.22 1 г  47 хв 
Чолівка 19.30 1 хв  19.31 1 г  56 хв 
Коростень-Житомирський 19.35 1 хв  19.36 2 г  1 хв 
Коростень 19.44 2 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6462 Житомир — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031