У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6462 Житомир — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Житомир - Коростень номер 6462 відправляється зі станції Житомир о 17.44 і прибуває на станцію Коростень о 19.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6462 Житомир - Коростень пролягає по таким станціям як Строковиці, Горбаші, Андріївка, Топорище, Галинівка, Фасова, Нова Борова, Красносілка, Лісівщина, Ушомир, Білошиці, Чолівка, Коростень-Житомирський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Житомир 17.44
Строковиці 17.58 1 хв  17.59 14 хв 
Горбаші 18.09 2 хв  18.11 25 хв 
Андріївка 18.17 1 хв  18.18 33 хв 
Топорище 18.23 1 хв  18.24 39 хв 
Галинівка 18.30 1 хв  18.31 46 хв 
Фасова 18.36 1 хв  18.37 52 хв 
Нова Борова 18.47 2 хв  18.49 1 г  3 хв 
Красносілка 18.59 1 хв  19.00 1 г  15 хв 
Лісівщина 19.05 1 хв  19.06 1 г  21 хв 
Ушомир 19.14 1 хв  19.15 1 г  30 хв 
Білошиці 19.21 1 хв  19.22 1 г  37 хв 
Чолівка 19.30 1 хв  19.31 1 г  46 хв 
Коростень-Житомирський 19.35 1 хв  19.36 1 г  51 хв 
Коростень 19.44 2 г 

У розкладі поїзда 6462 Житомир — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031