У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6462 Житомир — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Житомир - Коростень номер 6462 відправляється зі станції Житомир о 17.37 і прибуває на станцію Коростень о 19.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6462 Житомир - Коростень пролягає по таким станціям як Строковиці, Горбаші, Андріївка, Топорище, Галинівка, Фасова, Нова Борова, Красносілка, Лісівщина, Ушомир, Білошиці, Чолівка, Коростень-Житомирський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на електричку Житомир – Коростень складає 30.00 гривень. Відстань між станціями – 80.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Житомир 17.37
Строковиці 17.55 1 хв  17.56 18 хв 
Горбаші 18.09 2 хв  18.11 32 хв 
Андріївка 18.17 1 хв  18.18 40 хв 
Топорище 18.23 1 хв  18.24 46 хв 
Галинівка 18.30 1 хв  18.31 53 хв 
Фасова 18.36 1 хв  18.37 59 хв 
Нова Борова 18.47 2 хв  18.49 1 г  10 хв 
Красносілка 18.59 1 хв  19.00 1 г  22 хв 
Лісівщина 19.05 1 хв  19.06 1 г  28 хв 
Ушомир 19.14 1 хв  19.15 1 г  37 хв 
Білошиці 19.21 1 хв  19.22 1 г  44 хв 
Чолівка 19.30 1 хв  19.31 1 г  53 хв 
Коростень-Житомирський 19.35 1 хв  19.36 1 г  58 хв 
Коростень 19.44 2 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6462 Житомир — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930