У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6462 Житомир — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Житомир - Коростень номер 6462 відправляється зі станції Житомир о 17.34 і прибуває на станцію Коростень о 19.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6462 Житомир - Коростень пролягає по таким станціям як Строковиці, Горбаші, Андріївка, Топорище, Галинівка, Фасова, Нова Борова, Красносілка, Лісівщина, Ушомир, Білошиці, Чолівка, Коростень-Житомирський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Житомир 17.34
Строковиці 17.48 9 хв  17.57 14 хв 
Горбаші 18.07 4 хв  18.11 33 хв 
Андріївка 18.17 1 хв  18.18 43 хв 
Топорище 18.23 1 хв  18.24 49 хв 
Галинівка 18.30 1 хв  18.31 56 хв 
Фасова 18.36 1 хв  18.37 1 г  2 хв 
Нова Борова 18.47 2 хв  18.49 1 г  13 хв 
Красносілка 18.59 1 хв  19.00 1 г  25 хв 
Лісівщина 19.05 1 хв  19.06 1 г  31 хв 
Ушомир 19.14 1 хв  19.15 1 г  40 хв 
Білошиці 19.21 1 хв  19.22 1 г  47 хв 
Чолівка 19.30 1 хв  19.31 1 г  56 хв 
Коростень-Житомирський 19.35 1 хв  19.36 2 г  1 хв 
Коростень 19.44 2 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6462 Житомир — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031