У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6804 Київ — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Гребінка номер 6804 відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.02 і прибуває на станцію Гребінка о 10.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6804 Київ - Гребінка пролягає по таким станціям як Видубичі, Фармацевтична, Мала Олександрівка, Травнева, Селичівка, Жовтневий, Переяславська, Яготин, Кононівка, Слобода-Петрівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

В період з 14.11.22 по 04.12.22 в зв’язку з колійними роботами змінюється розклад руху приміського поїзда: Поїзд № 6804 Київ - Гребінка до станції Київ- Деміївський згіднотдіючого розкладу руху далі Київ-Деміївський 07.13-07.15 Видубичі 07.18-07.25 Лівий Берег 07.31-07.32 Дарниця 07.38-07.41 (+8) Фармацевтична 07.44,5-07.45 Лісництво 07.48-07.49 Г.Кірпи 07.53-07.54 М.Олександр. 07.58-07.59 Чубинський 08.02-08.03 Бориспіль 08.09-08.10 Травнева 08.17-08.18 Кучакове 08.21-08.22 Новотроянд. 08.28-08.29 Селичівка 08.33-08.34 Баришівка 08.37- 08.38 Коржі 08.41-08.42 Жовтневий 08.47-08.47,5 Березань 08.52-08.53 Хмелевик 08.59-09.00 Переяславська 09.06-09.07 З.п. 78 км 09.10,5-09.11,5 Ранковий 09.14,5-09.15 Яготин 09.20-09.22 Черняхов 09.31-09.32 Богданівка 09.37-09.38 Кононівка 09.44-09.45 Мар'янівка 09.55-09.56 Пар.Комуна 10.01-10.02 Сл.- Петрівка 10.05-10.06 Гребінка 10.12(+8)

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.02
Протасів Яр 07.07 2 хв  07.09 5 хв 
Київ-Деміївський 07.13 2 хв  07.15 11 хв 
Видубичі 07.18 2 хв  07.20 16 хв 
Лівий Берег 07.24 1 хв  07.25 22 хв 
Дарниця 07.30 3 хв  07.33 28 хв 
Фармацевтична 07.36 1 хв  07.37 34 хв 
Лісництво 07.40 1 хв  07.41 38 хв 
Ім. Георгія Кірпи 07.45 1 хв  07.46 43 хв 
Мала Олександрівка 07.50 1 хв  07.51 48 хв 
Чубинське 07.54 1 хв  07.55 52 хв 
Бориспіль 08.01 1 хв  08.02 59 хв 
Травнева 08.09 1 хв  08.10 1 г  7 хв 
Кучакове 08.13 1 хв  08.14 1 г  11 хв 
Новотроянда 08.20 1 хв  08.21 1 г  18 хв 
Селичівка 08.25 1 хв  08.26 1 г  23 хв 
Баришівка 08.29 1 хв  08.30 1 г  27 хв 
Коржі 08.33 1 хв  08.34 1 г  31 хв 
Жовтневий 08.39 1 хв  08.40 1 г  37 хв 
Березань 08.44 1 хв  08.45 1 г  42 хв 
Хмелевик 08.51 1 хв  08.52 1 г  49 хв 
Переяславська 08.58 1 хв  08.59 1 г  56 хв 
78 Км 09.02 1 хв  09.03 2 г 
Ранковий 09.06 1 хв  09.07 2 г  4 хв 
Яготин 09.12 2 хв  09.14 2 г  10 хв 
Черняхівський 09.23 1 хв  09.24 2 г  21 хв 
Богданівка 09.29 1 хв  09.30 2 г  27 хв 
Кононівка 09.36 1 хв  09.37 2 г  34 хв 
Мар'янівка 09.47 1 хв  09.48 2 г  45 хв 
Паризька Комуна 09.53 1 хв  09.54 2 г  51 хв 
Слобода-Петрівка 09.57 1 хв  09.58 2 г  55 хв 
Гребінка 10.04 3 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6804 Київ-Пас. — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031