У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6804 Київ — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Гребінка номер 6804 відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.03 і прибуває на станцію Гребінка о 09.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6804 Київ - Гребінка пролягає по таким станціям як Видубичі, Фармацевтична, Мала Олександрівка, Травнева, Селичівка, Жовтневий, Переяславська, Яготин, Кононівка, Слобода-Петрівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

З 06 липня по 16 серпня 2022 року, на період дії вікна вносяться зміни в розклад руху приміських поїздів: № 6804 Київ-Пасажирський (Прим.туп.) – Гребінка Київ-Пасажирський (Прим.туп.) 07.03 Протасів Яр 07.08-07.10 Київ-Деміївський 07.16-07.17 Видубичі 07.18,5-07.20 Лівий Берег 07.25-07.26 Дарниця 07.30-07.37 Фармацевтична 07.40,5-07.41 Лісництво 07.44-07.45 Г.Кірпи 07.48-07.49 М.Олександр. 07.53-07.54 Чубинський 07.57-07.58 Бориспіль 08.04-08.06 Травнева 08.13-08.14 Кучакове 08.17-08.18 Новотроянд. 08.24-08.25 Селичівка 08.29-08.30 Баришівка 08.33-08.34 Коржі 08.37-08.38 Жовтневий 08.43-08.43,5 Березань 08.48-08.49 Хмелевик 08.55-08.56 Переяслівська 09.02-09.03 З.п. 78 км 09.06,5-09.07,5 Ранковий 09.10,5-09.11 Яготин 09.16-09.18 Черняхов 09.26-09.27 Богданівка 09.31-09.32 Кононівка 09.38-09.39 Мар'янівка 09.48-09.49 Пар.Комуна 09.53-09.54 Сл.-Петрівка 09.56-09.57 Гребінка 10.02.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.03
Протасів Яр 07.08 2 хв  07.10 5 хв 
Київ-Деміївський 07.16 1 хв  07.17 13 хв 
Видубичі 07.18 2 хв  07.20 15 хв 
Лівий Берег 07.25 1 хв  07.26 22 хв 
Дарниця 07.30 3 хв  07.33 27 хв 
Фармацевтична 07.36 1 хв  07.37 33 хв 
Лісництво 07.40 1 хв  07.41 37 хв 
Ім. Георгія Кірпи 07.44 1 хв  07.45 41 хв 
Мала Олександрівка 07.49 1 хв  07.50 46 хв 
Чубинське 07.53 1 хв  07.54 50 хв 
Бориспіль 08.00 2 хв  08.02 57 хв 
Травнева 08.09 1 хв  08.10 1 г  6 хв 
Кучакове 08.13 1 хв  08.14 1 г  10 хв 
Новотроянда 08.20 1 хв  08.21 1 г  17 хв 
Селичівка 08.25 1 хв  08.26 1 г  22 хв 
Баришівка 08.29 1 хв  08.30 1 г  26 хв 
Коржі 08.33 1 хв  08.34 1 г  30 хв 
Жовтневий 08.38 1 хв  08.39 1 г  35 хв 
Березань 08.44 1 хв  08.45 1 г  41 хв 
Хмелевик 08.51 1 хв  08.52 1 г  48 хв 
Переяславська 08.58 1 хв  08.59 1 г  55 хв 
78 Км 09.02 1 хв  09.03 1 г  59 хв 
Ранковий 09.06 1 хв  09.07 2 г  3 хв 
Яготин 09.12 2 хв  09.14 2 г  9 хв 
Черняхівський 09.22 1 хв  09.23 2 г  19 хв 
Богданівка 09.27 1 хв  09.28 2 г  24 хв 
Кононівка 09.34 1 хв  09.35 2 г  31 хв 
Мар'янівка 09.44 1 хв  09.45 2 г  41 хв 
Паризька Комуна 09.49 1 хв  09.50 2 г  46 хв 
Слобода-Петрівка 09.52 1 хв  09.53 2 г  49 хв 
Гребінка 09.58 2 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6804 Київ-Пас. — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930