У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6804 Київ — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Гребінка номер 6804 відправляється зі станції Київ-Пас. о 06.58 і прибуває на станцію Гребінка о 10.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6804 Київ - Гребінка пролягає по таким станціям як Видубичі, Фармацевтична, Мала Олександрівка, Травнева, Селичівка, Жовтневий, Переяславська, Яготин, Кононівка, Слобода-Петрівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 06.58
Протасів Яр 07.02 2 хв  07.04 4 хв 
Київ-Деміївський 07.08 1 хв  07.09 10 хв 
Видубичі 07.12 2 хв  07.14 14 хв 
Лівий Берег 07.19 1 хв  07.20 21 хв 
Дарниця 07.27 6 хв  07.33 29 хв 
Фармацевтична 07.36 1 хв  07.37 38 хв 
Лісництво 07.40 1 хв  07.41 42 хв 
Ім. Георгія Кірпи 07.44 1 хв  07.45 46 хв 
Мала Олександрівка 07.48 1 хв  07.49 50 хв 
Чубинське 07.52 1 хв  07.53 54 хв 
Бориспіль 07.59 1 хв  08.00 1 г  1 хв 
Травнева 08.07 1 хв  08.08 1 г  9 хв 
Кучакове 08.11 1 хв  08.12 1 г  13 хв 
Новотроянда 08.18 1 хв  08.19 1 г  20 хв 
Селичівка 08.23 1 хв  08.24 1 г  25 хв 
Баришівка 08.27 1 хв  08.28 1 г  29 хв 
Коржі 08.31 1 хв  08.32 1 г  33 хв 
Жовтневий 08.36 1 хв  08.37 1 г  38 хв 
Березань 08.42 1 хв  08.43 1 г  44 хв 
Хмелевик 08.49 1 хв  08.50 1 г  51 хв 
Переяславська 08.56 1 хв  08.57 1 г  58 хв 
78 Км 09.00 1 хв  09.01 2 г  2 хв 
Ранковий 09.04 1 хв  09.05 2 г  6 хв 
Яготин 09.11 2 хв  09.13 2 г  13 хв 
Черняхівський 09.22 1 хв  09.23 2 г  24 хв 
Богданівка 09.27 1 хв  09.28 2 г  29 хв 
Кононівка 09.34 1 хв  09.35 2 г  36 хв 
Мар'янівка 09.44 1 хв  09.45 2 г  46 хв 
Паризька Комуна 09.50 1 хв  09.51 2 г  52 хв 
Слобода-Петрівка 09.54 1 хв  09.55 2 г  56 хв 
Гребінка 10.01 3 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6804 Київ-Пас. — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28