У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Баришівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Баришівка:

Актуальний розклад електричок по станції Баришівка містить всього 28 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Баришівка з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Дарниця, Гребінка, Київ-Волинський, Яготин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 01 хв до пункту призначення Яготин. Найближчі станції та зупинні пункти Коржі, Селичівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Баришівка відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Яготин, Дарниця - Баришівка, Гребінка - Київ-Волинський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Баришівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6801 Яготин Київ 04.29 1 хв  04.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6831 Яготин Дарниця 05.07 8 хв  05.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6803 Гребінка Київ 05.43 1 хв  05.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6802 Київ Гребінка 05.52 1 хв  05.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6805 Гребінка Дарниця 06.25 1 хв  06.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6832 Дарниця Баришівка 07.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6807 Гребінка Київ 07.21 1 хв  07.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6833 Баришівка Київ 07.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6806 Київ Гребінка 08.30 1 хв  08.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6808 Київ Яготин 10.17 1 хв  10.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6811 Гребінка Київ 10.14 18 хв  10.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6810 Київ Гребінка 11.56 1 хв  11.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6813 Гребінка Київ 12.48 1 хв  12.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6812 Київ Гребінка 14.46 1 хв  14.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6815 Яготин Київ 15.43 1 хв  15.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6814 Київ Баришівка 16.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6835 Баришівка Київ 16.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6817 Гребінка Київ 17.06 15 хв  17.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6816 Київ Гребінка 17.48 1 хв  17.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6819 Гребінка Київ 18.17 1 хв  18.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6818 Київ Яготин 19.02 1 хв  19.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6834 Київ Баришівка 19.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6820 Київ Гребінка 19.57 1 хв  19.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6837 Баришівка Київ 20.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6822 Київ Гребінка 21.09 1 хв  21.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6823 Гребінка Київ 21.45 1 хв  21.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6824 Київ Гребінка 22.10 1 хв  22.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6836 Київ Яготин 23.00 1 хв  23.01 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Баришівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Баришівка