У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чубинське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чубинське:

Актуальний розклад електричок по станції Чубинське містить всього 26 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чубинське з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Гребінка, Дарниця, Баришівка, Київ-Волинський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 16 хв до пункту призначення Яготин. Найближчі станції та зупинні пункти Бориспіль, Мала Олександрівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чубинське відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Київ-Пас., Яготин - Київ-Пас., Яготин - Дарниця. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чубинське відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6801 Яготин Київ 05.03 1 хв  05.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6802 Київ Гребінка 05.16 1 хв  05.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6831 Яготин Дарниця 05.51 1 хв  05.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6803 Гребінка Київ 06.17 1 хв  06.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6832 Дарниця Баришівка 06.50 1 хв  06.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6805 Гребінка Дарниця 07.01 1 хв  07.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6806 Київ Гребінка 07.55 1 хв  07.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6807 Гребінка Київ 08.08 1 хв  08.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6833 Баришівка Київ 08.15 1 хв  08.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6808 Київ Яготин 09.42 1 хв  09.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6811 Гребінка Київ 11.12 1 хв  11.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6810 Київ Гребінка 11.21 1 хв  11.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6813 Гребінка Київ 13.24 1 хв  13.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6812 Київ Гребінка 14.10 1 хв  14.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6814 Київ Баришівка 15.52 1 хв  15.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6815 Яготин Київ 16.18 1 хв  16.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6816 Київ Гребінка 17.13 1 хв  17.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6817 Гребінка Київ 17.55 1 хв  17.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6818 Київ Яготин 18.11 1 хв  18.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6819 Гребінка Київ 18.51 1 хв  18.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6834 Київ Баришівка 19.14 1 хв  19.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6820 Київ Гребінка 19.23 1 хв  19.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6822 Київ Гребінка 20.34 1 хв  20.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6824 Київ Гребінка 21.36 1 хв  21.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6823 Гребінка Київ 22.13 1 хв  22.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6836 Київ Яготин 22.15 1 хв  22.16 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чубинське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чубинське