У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Гребінка
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Київ - Гребінка:

Розклад поїздів і електричок Київ - Гребінка на даний момент включає поїздів далекого прямування - 4, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 6. Перший поїзд відправляється зі станції Київ вранці о 04 г 01 хв і прибуває на кінцеву станцію о 05 г 45 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Київ о 22 г 55 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Київ до пункту прибуття Гребінка становить 2 г 35 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 41 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 3 г 22 хв.
Деякі поїзди від станції Київ до станції Гребінка курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Київ - Гребінка проїжджають через такі станції і населені пункти як: Дарниця.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Київ - Гребінка, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Київ - Гребінка можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Київ -Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Гребінка

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Гребінка — Київ

За маршрутом Київ - Гребінка курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Київ - Гребінка Показати тільки електрички сполученням Київ - Гребінка