У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6806 Київ — Яготин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Яготин номер 6806 відправляється зі станції Київ-Пас. о 08.42 і прибуває на станцію Яготин о 10.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6806 Київ - Яготин пролягає по таким станціям як Київ-Деміївський, Лівий Берег, Фармацевтична, Ім. Георгія Кірпи, Чубинське, Травнева, Новотроянда, Баришівка, Жовтневий, Хмелевик, 78 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

В період з 14.11.22 по 04.12.22 в зв’язку з колійними роботами змінюється розклад руху приміського поїзда: Поїзд № 6806 Київ - Яготин до станції Київ- Деміївський згідно діючого розкладу руху далі Київ-Деміївський 08.51-08.54 Видубичі 08.57-08.58,5 Лівий Берег 09.05,5-09.06 Дарниця 09.11-09.14 (+3)Фармацевтична 09.18-09.18,5 Лісництво 09.21,5-09.22,5 К.-пост 7 Км 09.24 Г.Кірпи 09.27-09.28 М.Олександр. 09.31,5-09.32,5 Чубинський 09.35,5-09.36,5 Бориспіль 09.43-09.44 Травнева 09.51-09.52 Кучакове 09.55-09.56 Новотроянд. 10.02-10.03 Селичівка 10.07-10.08 Баришівка 10.11-10.12 Коржі 10.15-10.16 Жовтневий 10.21-10.22 Березань 10.26- 10.27 Хмелевик 10.33,5-10.34,5 Переяславська 10.40-10.41 З.п. 78 км 10.44-10.45 Ранковий 10.48-10.49 Яготин 10.55 (+3)

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 08.42
Протасів Яр 08.45 2 хв  08.47 3 хв 
Київ-Деміївський 08.51 3 хв  08.54 9 хв 
Видубичі 08.57 1 хв  08.58 15 хв 
Лівий Берег 09.03 1 хв  09.04 21 хв 
Дарниця 09.08 3 хв  09.11 26 хв 
Фармацевтична 09.15 1 хв  09.15 33 хв 
Лісництво 09.18 1 хв  09.19 36 хв 
Ім. Георгія Кірпи 09.24 1 хв  09.25 42 хв 
Мала Олександрівка 09.28 1 хв  09.29 46 хв 
Чубинське 09.32 1 хв  09.33 50 хв 
Бориспіль 09.40 1 хв  09.41 58 хв 
Травнева 09.48 1 хв  09.49 1 г  6 хв 
Кучакове 09.52 1 хв  09.53 1 г  10 хв 
Новотроянда 09.59 1 хв  10.00 1 г  17 хв 
Селичівка 10.04 1 хв  10.05 1 г  22 хв 
Баришівка 10.08 1 хв  10.09 1 г  26 хв 
Коржі 10.12 1 хв  10.13 1 г  30 хв 
Жовтневий 10.18 1 хв  10.19 1 г  36 хв 
Березань 10.23 1 хв  10.24 1 г  41 хв 
Хмелевик 10.30 1 хв  10.31 1 г  48 хв 
Переяславська 10.37 1 хв  10.38 1 г  55 хв 
78 Км 10.41 1 хв  10.42 1 г  59 хв 
Ранковий 10.45 1 хв  10.46 2 г  3 хв 
Яготин 10.52 2 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6806 Київ-Пас. — Яготин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031