У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6806 Київ-Пас. — Яготин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6806 сполученням Київ-Пас. - Яготин відправляється зі станції Київ-Пас. о 08.50 і прибуває на станцію Яготин о 11.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Київ-Деміївський, Лівий Берег, Фармацевтична, Ім. Георгія Кірпи, Чубинське, Травнева, Новотроянда, Баришівка, Жовтневий, Хмелевик, 78 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 08.50
Протасів Яр 08.53 2 хв  08.55 3 хв 
Київ-Деміївський 08.59 1 хв  09.00 9 хв 
Видубичі 09.03 2 хв  09.05 13 хв 
Лівий Берег 09.10 1 хв  09.11 20 хв 
Дарниця 09.15 3 хв  09.18 25 хв 
Фармацевтична 09.22 1 хв  09.23 32 хв 
Лісництво 09.26 1 хв  09.27 36 хв 
Ім. Георгія Кірпи 09.32 2 хв  09.34 42 хв 
Мала Олександрівка 09.37 1 хв  09.38 47 хв 
Чубинське 09.42 1 хв  09.43 52 хв 
Бориспіль 09.49 1 хв  09.50 59 хв 
Травнева 09.57 1 хв  09.58 1 г  7 хв 
Кучакове 10.01 1 хв  10.02 1 г  11 хв 
Новотроянда 10.08 1 хв  10.09 1 г  18 хв 
Селичівка 10.13 1 хв  10.14 1 г  23 хв 
Баришівка 10.17 1 хв  10.18 1 г  27 хв 
Коржі 10.21 1 хв  10.22 1 г  31 хв 
Жовтневий 10.26 1 хв  10.27 1 г  36 хв 
Березань 10.32 1 хв  10.33 1 г  42 хв 
Хмелевик 10.39 1 хв  10.40 1 г  49 хв 
Переяславська 10.46 1 хв  10.47 1 г  56 хв 
78 Км 10.50 1 хв  10.51 2 г 
Ранковий 10.54 1 хв  10.55 2 г  4 хв 
Яготин 11.01 2 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6806 Київ-Пас. — Яготин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031