У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Яготин
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Київ - Яготин:

Розклад поїздів і електричок Київ - Яготин на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 8. Перший поїзд відправляється зі станції Київ вночі о 02 г 04 хв і прибуває на кінцеву станцію о 03 г 22 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Київ о 20 г 45 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Київ до пункту прибуття Яготин становить 2 г 10 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 18 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 38 хв.
Деякі поїзди від станції Київ до станції Яготин курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Київ - Яготин проїжджають через такі станції і населені пункти як: Караваєві Дачі, Дарниця, Бориспіль, Новотроянда, Березань.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Київ - Яготин, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Київ - Яготин можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Київ -Яготин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Яготин

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Яготин — Київ

За маршрутом Київ - Яготин курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Київ - Яготин Показати тільки електрички сполученням Київ - Яготин