У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6812 Київ — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Гребінка номер 6812 відправляється зі станції Київ-Пас. о 13.05 і прибуває на станцію Гребінка о 16.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6812 Київ - Гребінка пролягає по таким станціям як Видубичі, Фармацевтична, Мала Олександрівка, Травнева, Селичівка, Жовтневий, Переяславська, Яготин, Кононівка, Слобода-Петрівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Київ-Пас. – Гребінка складає 50.00 гривень. Відстань між станціями – 146.8 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 13.05
Протасів Яр 13.09 2 хв  13.11 4 хв 
Київ-Деміївський 13.15 1 хв  13.16 10 хв 
Видубичі 13.19 2 хв  13.21 14 хв 
Лівий Берег 13.25 1 хв  13.26 20 хв 
Дарниця 13.31 3 хв  13.34 26 хв 
Фармацевтична 13.39 1 хв  13.40 34 хв 
Лісництво 13.42 1 хв  13.43 37 хв 
Ім. Георгія Кірпи 13.48 1 хв  13.49 43 хв 
Мала Олександрівка 13.53 1 хв  13.54 48 хв 
Чубинське 13.57 1 хв  13.58 52 хв 
Бориспіль 14.05 1 хв  14.06 1 г 
Травнева 14.14 1 хв  14.15 1 г  9 хв 
Кучакове 14.18 1 хв  14.19 1 г  13 хв 
Новотроянда 14.25 1 хв  14.26 1 г  20 хв 
Селичівка 14.30 1 хв  14.31 1 г  25 хв 
Баришівка 14.35 1 хв  14.36 1 г  30 хв 
Коржі 14.39 1 хв  14.40 1 г  34 хв 
Жовтневий 14.45 1 хв  14.46 1 г  40 хв 
Березань 14.50 1 хв  14.51 1 г  45 хв 
Хмелевик 14.57 1 хв  14.58 1 г  52 хв 
Переяславська 15.04 1 хв  15.05 1 г  59 хв 
78 Км 15.08 1 хв  15.09 2 г  3 хв 
Ранковий 15.12 1 хв  15.13 2 г  7 хв 
Яготин 15.19 2 хв  15.21 2 г  14 хв 
Черняхівський 15.30 1 хв  15.31 2 г  25 хв 
Богданівка 15.35 1 хв  15.36 2 г  30 хв 
Кононівка 15.43 1 хв  15.44 2 г  38 хв 
Мар'янівка 15.54 1 хв  15.55 2 г  49 хв 
Паризька Комуна 16.00 1 хв  16.01 2 г  55 хв 
Слобода-Петрівка 16.04 1 хв  16.05 2 г  59 хв 
Гребінка 16.12 3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6812 Київ-Пас. — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930