У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6816 Київ — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Гребінка номер 6816 відправляється зі станції Київ-Волинський о 18.27 і прибуває на станцію Гребінка о 21.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6816 Київ - Гребінка пролягає по таким станціям як Протасів Яр, Лівий Берег, Лісництво, Чубинське, Кучакове, Баришівка, Березань, 78 Км, Черняхівський, Мар'янівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 18.27
Караваєві Дачі 18.33 1 хв  18.34 6 хв 
Київ-Пас. 18.40 3 хв  18.43 13 хв 
Протасів Яр 18.46 2 хв  18.48 19 хв 
Київ-Деміївський 18.52 2 хв  18.54 25 хв 
Видубичі 18.57 2 хв  18.59 30 хв 
Лівий Берег 19.03 2 хв  19.05 36 хв 
Дарниця 19.09 4 хв  19.13 42 хв 
Фармацевтична 19.17 1 хв  19.18 50 хв 
Лісництво 19.21 1 хв  19.22 54 хв 
Ім. Георгія Кірпи 19.26 1 хв  19.27 59 хв 
Мала Олександрівка 19.30 1 хв  19.31 1 г  3 хв 
Чубинське 19.34 1 хв  19.35 1 г  7 хв 
Бориспіль 19.40 1 хв  19.41 1 г  13 хв 
Травнева 19.48 1 хв  19.49 1 г  21 хв 
Кучакове 19.52 1 хв  19.53 1 г  25 хв 
Новотроянда 19.59 1 хв  20.00 1 г  32 хв 
Селичівка 20.03 2 хв  20.05 1 г  36 хв 
Баришівка 20.08 1 хв  20.09 1 г  41 хв 
Коржі 20.12 1 хв  20.13 1 г  45 хв 
Жовтневий 20.17 1 хв  20.18 1 г  50 хв 
Березань 20.24 1 хв  20.25 1 г  57 хв 
Хмелевик 20.32 1 хв  20.33 2 г  5 хв 
Переяславська 20.39 1 хв  20.40 2 г  12 хв 
78 Км 20.44 1 хв  20.45 2 г  17 хв 
Ранковий 20.48 1 хв  20.48 2 г  21 хв 
Яготин 20.54 2 хв  20.56 2 г  27 хв 
Черняхівський 21.05 1 хв  21.06 2 г  38 хв 
Богданівка 21.10 1 хв  21.11 2 г  43 хв 
Кононівка 21.17 1 хв  21.18 2 г  50 хв 
Мар'янівка 21.27 1 хв  21.28 3 г 
Паризька Комуна 21.33 1 хв  21.34 3 г  6 хв 
Слобода-Петрівка 21.37 1 хв  21.38 3 г  10 хв 
Гребінка 21.45 3 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6816 Київ-Волинський — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031