У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6820 Київ-Пас. — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6820 сполученням Київ-Пас. - Гребінка відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.31 і прибуває на станцію Гребінка о 21.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Видубичі, Фармацевтична, Мала Олександрівка, Травнева, Селичівка, Жовтневий, Переяславська, Яготин, Кононівка, Слобода-Петрівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.31
Протасів Яр 18.36 1 хв  18.37 5 хв 
Київ-Деміївський 18.41 2 хв  18.43 10 хв 
Видубичі 18.46 2 хв  18.48 15 хв 
Лівий Берег 18.53 1 хв  18.54 22 хв 
Дарниця 18.58 4 хв  19.02 27 хв 
Фармацевтична 19.07 1 хв  19.07 36 хв 
Лісництво 19.10 1 хв  19.11 39 хв 
Ім. Георгія Кірпи 19.15 1 хв  19.16 44 хв 
Мала Олександрівка 19.19 1 хв  19.20 48 хв 
Чубинське 19.23 1 хв  19.24 52 хв 
Бориспіль 19.29 1 хв  19.30 58 хв 
Травнева 19.37 1 хв  19.38 1 г  6 хв 
Кучакове 19.41 1 хв  19.42 1 г  10 хв 
Новотроянда 19.48 1 хв  19.49 1 г  17 хв 
Селичівка 19.53 1 хв  19.54 1 г  22 хв 
Баришівка 19.57 1 хв  19.58 1 г  26 хв 
Коржі 20.01 1 хв  20.02 1 г  30 хв 
Жовтневий 20.07 1 хв  20.08 1 г  36 хв 
Березань 20.13 1 хв  20.14 1 г  42 хв 
Хмелевик 20.21 1 хв  20.22 1 г  50 хв 
Переяславська 20.28 1 хв  20.29 1 г  57 хв 
78 Км 20.33 1 хв  20.34 2 г  2 хв 
Ранковий 20.37 1 хв  20.37 2 г  6 хв 
Яготин 20.43 2 хв  20.45 2 г  12 хв 
Черняхівський 20.54 1 хв  20.55 2 г  23 хв 
Богданівка 20.59 1 хв  21.00 2 г  28 хв 
Кононівка 21.06 1 хв  21.07 2 г  35 хв 
Мар'янівка 21.16 1 хв  21.17 2 г  45 хв 
Паризька Комуна 21.22 1 хв  21.23 2 г  51 хв 
Слобода-Петрівка 21.26 1 хв  21.27 2 г  55 хв 
Гребінка 21.34 3 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6820 Київ-Пас. — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031