У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6878 Кременчук — Кобеляки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6878 сполученням Кременчук - Кобеляки відправляється зі станції Кременчук о 17.05 і прибуває на станцію Кобеляки о 18.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Череднички, Гірка, Передгірковий парк, 252 Км, Калачівський, Омельник, Потоки, Білани, Галещина, Козельщина, Ганнівка, Зеленівка, Куликівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 17.05
Череднички 17.10 1 хв  17.11 5 хв 
Гірка 17.19 1 хв  17.20 14 хв 
Передгірковий парк 17.23 1 хв  17.24 18 хв 
252 Км 17.29 1 хв  17.30 24 хв 
Калачівський 17.34 1 хв  17.35 29 хв 
Омельник 17.45 1 хв  17.46 40 хв 
Потоки 17.53 1 хв  17.54 48 хв 
Білани 18.03 1 хв  18.04 58 хв 
Галещина 18.11 1 хв  18.12 1 г  6 хв 
Козельщина 18.21 1 хв  18.22 1 г  16 хв 
Ганнівка 18.29 1 хв  18.30 1 г  24 хв 
Зеленівка 18.35 1 хв  18.36 1 г  30 хв 
Куликівка 18.42 1 хв  18.43 1 г  37 хв 
Кобеляки 18.52 1 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6878 Кременчук — Кобеляки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930