У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6878 Кременчук — Кобеляки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6878 сполученням Кременчук - Кобеляки відправляється зі станції Кременчук о 17.05 і прибуває на станцію Кобеляки о 18.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Череднички, Гірка, Передгірковий парк, 252 Км, Калачівський, Омельник, Потоки, Білани, Галещина, Козельщина, Ганнівка, Зеленівка, Куликівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 17.05
Череднички 17.10 1 хв  17.11 5 хв 
Гірка 17.19 1 хв  17.20 14 хв 
Передгірковий парк 17.23 1 хв  17.24 18 хв 
252 Км 17.29 1 хв  17.30 24 хв 
Калачівський 17.34 1 хв  17.35 29 хв 
Омельник 17.45 1 хв  17.46 40 хв 
Потоки 17.53 1 хв  17.54 48 хв 
Білани 18.03 1 хв  18.04 58 хв 
Галещина 18.11 1 хв  18.12 1 г  6 хв 
Козельщина 18.21 1 хв  18.22 1 г  16 хв 
Ганнівка 18.29 1 хв  18.30 1 г  24 хв 
Зеленівка 18.35 1 хв  18.36 1 г  30 хв 
Куликівка 18.42 1 хв  18.43 1 г  37 хв 
Кобеляки 18.52 1 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6878 Кременчук — Кобеляки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930