У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6878 Кременчук — Кобеляки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Кременчук - Кобеляки номер 6878 відправляється зі станції Кременчук о 17.05 і прибуває на станцію Кобеляки о 18.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6878 Кременчук - Кобеляки пролягає по таким станціям як Череднички, Екіпіровка, Гірка, Передгірковий парк, 252 Км, Калачівський, 248 Км, Омельник, Потоки, Білани, Галещина, Козельщина, Ганнівка, Зеленівка, Куликівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 17.05
Череднички 17.09 1 хв  17.10 4 хв 
Екіпіровка 17.14 1 хв  17.15 9 хв 
Гірка 17.18 1 хв  17.19 13 хв 
Передгірковий парк 17.23 1 хв  17.24 18 хв 
252 Км 17.29 1 хв  17.30 24 хв 
Калачівський 17.34 1 хв  17.35 29 хв 
248 Км 17.39 1 хв  17.40 34 хв 
Омельник 17.45 1 хв  17.46 40 хв 
Потоки 17.57 1 хв  17.58 52 хв 
Білани 18.06 1 хв  18.07 1 г  1 хв 
Галещина 18.15 1 хв  18.16 1 г  10 хв 
Козельщина 18.28 1 хв  18.29 1 г  23 хв 
Ганнівка 18.36 1 хв  18.37 1 г  31 хв 
Зеленівка 18.42 1 хв  18.43 1 г  37 хв 
Куликівка 18.49 1 хв  18.50 1 г  44 хв 
Кобеляки 18.59 1 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6878 Кременчук — Кобеляки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930