У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6878 Кременчук — Кобеляки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6878 сполученням Кременчук - Кобеляки відправляється зі станції Кременчук о 17.05 і прибуває на станцію Кобеляки о 18.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Череднички, Гірка, Передгірковий парк, 252 Км, Калачівський, Омельник, Потоки, Білани, Галещина, Козельщина, Ганнівка, Зеленівка, Куликівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 17.05
Череднички 17.10 1 хв  17.11 5 хв 
Гірка 17.19 1 хв  17.20 14 хв 
Передгірковий парк 17.23 1 хв  17.24 18 хв 
252 Км 17.29 1 хв  17.30 24 хв 
Калачівський 17.34 1 хв  17.35 29 хв 
Омельник 17.45 1 хв  17.46 40 хв 
Потоки 17.53 1 хв  17.54 48 хв 
Білани 18.03 1 хв  18.04 58 хв 
Галещина 18.11 1 хв  18.12 1 г  6 хв 
Козельщина 18.21 1 хв  18.22 1 г  16 хв 
Ганнівка 18.29 1 хв  18.30 1 г  24 хв 
Зеленівка 18.35 1 хв  18.36 1 г  30 хв 
Куликівка 18.42 1 хв  18.43 1 г  37 хв 
Кобеляки 18.52 1 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6878 Кременчук — Кобеляки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031