З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Екіпіровка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Екіпіровка:

Актуальний розклад електричок по станції Екіпіровка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Екіпіровка з такими станціями і населеними пунктами як Полтава-Південна, Кобеляки. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 29 хв до пункту призначення Полтава-Південна. Найближчі станції та зупинні пункти Череднички, Гірка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Екіпіровка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кременчук - Полтава-Південна, Кременчук - Кобеляки. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Екіпіровка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6532 Крюків На Дніпрі Полтава 08.53 1 хв  08.54 Курсує щоденно - переглянути
6534 Кременчук Полтава 14.41 1 хв  14.42 Курсує щоденно - переглянути
6878 Кременчук Кобеляки 17.15 1 хв  17.16 Курсує щоденно - переглянути
6536 Кременчук Полтава 20.28 1 хв  20.29 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Екіпіровка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Екіпіровка