У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гірка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гірка:

Актуальний розклад електричок по станції Гірка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гірка з такими станціями і населеними пунктами як Полтава-Південна, Кобеляки. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 35 хв до пункту призначення Полтава-Південна. Найближчі станції та зупинні пункти Екіпіровка, Передгірковий парк. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гірка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кременчук - Полтава-Південна, Кременчук - Кобеляки. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гірка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6532 Кременчук Полтава 09.01 1 хв  09.02 Курсує щоденно - переглянути
6534 Кременчук Полтава 14.20 1 хв  14.21 Курсує щоденно - переглянути
6878 Кременчук Кобеляки 17.18 1 хв  17.19 Курсує щоденно - переглянути
6536 Кременчук Полтава 20.34 1 хв  20.35 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гірка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гірка