У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6902 Київ — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Ніжин номер 6902 відправляється зі станції Київ-Волинський о 05.06 і прибуває на станцію Ніжин о 07.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6902 Київ - Ніжин пролягає по таким станціям як Протасів Яр, Лівий Берег, ДВРЗ, Бровари, Димерка, Семиполки, Ярославка, Бобровиця, Космічна, Володькова Дівиця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 05.06
Караваєві Дачі 05.10 1 хв  05.11 4 хв 
Київ-Пас. 05.17 3 хв  05.20 11 хв 
Протасів Яр 05.24 1 хв  05.25 18 хв 
Київ-Деміївський 05.30 1 хв  05.31 24 хв 
Видубичі 05.33 2 хв  05.35 27 хв 
Лівий Берег 05.39 1 хв  05.40 33 хв 
Дарниця 05.45 3 хв  05.48 39 хв 
Депо Дарниця 05.51 2 хв  05.53 45 хв 
ДВРЗ 05.54 1 хв  05.55 48 хв 
Ялинка 06.00 1 хв  06.01 54 хв 
Княжичі 06.04 1 хв  06.05 58 хв 
Бровари 06.09 1 хв  06.10 1 г  3 хв 
Квітневий 06.12 1 хв  06.13 1 г  6 хв 
Парникова 06.17 1 хв  06.18 1 г  11 хв 
Димерка 06.21 1 хв  06.22 1 г  15 хв 
Жердове 06.26 1 хв  06.27 1 г  20 хв 
Бобрик 06.32 1 хв  06.33 1 г  26 хв 
Семиполки 06.35 1 хв  06.36 1 г  29 хв 
Заворичі 06.42 1 хв  06.43 1 г  36 хв 
Трубіж 06.47 1 хв  06.48 1 г  41 хв 
Ярославка 06.51 1 хв  06.51 1 г  45 хв 
Марківці 06.54 1 хв  06.55 1 г  48 хв 
Макарівка 06.58 1 хв  06.59 1 г  52 хв 
Бобровиця 07.03 1 хв  07.04 1 г  57 хв 
Попудренко 07.11 1 хв  07.12 2 г  5 хв 
Кобижчі 07.16 1 хв  07.17 2 г  10 хв 
Космічна 07.20 1 хв  07.21 2 г  14 хв 
Носівка 07.25 1 хв  07.26 2 г  19 хв 
Дослідна 07.31 1 хв  07.32 2 г  25 хв 
Володькова Дівиця 07.36 1 хв  07.37 2 г  30 хв 
Григоро-Іванівка 07.43 1 хв  07.44 2 г  37 хв 
Ніжин 07.51 2 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6902 Київ-Волинський — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728