У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6903 Ніжин — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ніжин - Київ номер 6903 відправляється зі станції Ніжин о 04.03 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 06.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6903 Ніжин - Київ пролягає по таким станціям як Дослідна, Кобижчі, Макарівка, Трубіж, Бобрик, Парникова, Княжичі, Депо Дарниця, Видубичі, Київ-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 04.03
Григоро-Іванівка 04.09 1 хв  04.10 6 хв 
Володькова Дівиця 04.15 1 хв  04.16 12 хв 
Дослідна 04.21 1 хв  04.22 18 хв 
Носівка 04.29 1 хв  04.30 26 хв 
Космічна 04.34 1 хв  04.35 31 хв 
Кобижчі 04.40 1 хв  04.41 37 хв 
Попудренко 04.44 1 хв  04.45 41 хв 
Бобровиця 04.53 1 хв  04.54 50 хв 
Макарівка 04.58 1 хв  04.59 55 хв 
Марківці 05.02 1 хв  05.03 59 хв 
Ярославка 05.07 1 хв  05.08 1 г  4 хв 
Трубіж 05.10 1 хв  05.11 1 г  7 хв 
Заворичі 05.16 1 хв  05.17 1 г  13 хв 
Семиполки 05.22 1 хв  05.23 1 г  19 хв 
Бобрик 05.25 1 хв  05.26 1 г  22 хв 
Жердове 05.28 1 хв  05.29 1 г  25 хв 
Димерка 05.33 1 хв  05.34 1 г  30 хв 
Парникова 05.37 1 хв  05.38 1 г  34 хв 
Квітневий 05.42 1 хв  05.43 1 г  39 хв 
Бровари 05.48 2 хв  05.50 1 г  45 хв 
Княжичі 05.54 1 хв  05.55 1 г  51 хв 
Ялинка 05.57 1 хв  05.57 1 г  54 хв 
ДВРЗ 06.05 1 хв  06.06 2 г  2 хв 
Депо Дарниця 06.07 2 хв  06.09 2 г  4 хв 
Дарниця 06.13 3 хв  06.16 2 г  10 хв 
Лівий Берег 06.20 1 хв  06.21 2 г  17 хв 
Видубичі 06.26 2 хв  06.28 2 г  23 хв 
Київ-Деміївський 06.31 1 хв  06.32 2 г  28 хв 
Протасів Яр 06.36 1 хв  06.37 2 г  33 хв 
Київ-Пас. 06.41 3 хв  06.44 2 г  38 хв 
Караваєві Дачі 06.50 1 хв  06.51 2 г  47 хв 
Київ-Волинський 06.55 2 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6903 Ніжин — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031