У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6905 Ніжин — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6905 сполученням Ніжин - Київ-Волинський відправляється зі станції Ніжин о 04.08 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 07.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 2 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дослідна, Кобижчі, Макарівка, Заворичі, Жердове, Квітневий, Ялинка, Дарниця, Київ-Деміївський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 04.08
Григоро-Іванівка 04.13 1 хв  04.14 5 хв 
Володькова Дівиця 04.20 1 хв  04.21 12 хв 
Дослідна 04.27 1 хв  04.28 19 хв 
Носівка 04.35 1 хв  04.36 27 хв 
Космічна 04.39 1 хв  04.40 31 хв 
Кобижчі 04.45 1 хв  04.46 37 хв 
Попудренко 04.49 1 хв  04.50 41 хв 
Бобровиця 04.57 1 хв  04.58 49 хв 
Макарівка 05.01 1 хв  05.02 53 хв 
Марківці 05.05 1 хв  05.06 57 хв 
Ярославка 05.09 1 хв  05.10 1 г  1 хв 
Заворичі 05.17 1 хв  05.18 1 г  9 хв 
Семиполки 05.22 1 хв  05.23 1 г  14 хв 
Бобрик 05.26 1 хв  05.27 1 г  18 хв 
Жердове 05.29 1 хв  05.30 1 г  21 хв 
Димерка 05.35 1 хв  05.36 1 г  27 хв 
Парникова 05.39 1 хв  05.40 1 г  31 хв 
Квітневий 05.45 1 хв  05.46 1 г  37 хв 
Бровари 05.50 10 хв  06.00 1 г  42 хв 
Княжичі 06.04 1 хв  06.05 1 г  56 хв 
Ялинка 06.07 1 хв  06.08 1 г  59 хв 
ДВРЗ 06.12 1 хв  06.13 2 г  4 хв 
Депо Дарниця 06.16 1 хв  06.17 2 г  8 хв 
Дарниця 06.21 8 хв  06.29 2 г  13 хв 
Лівий Берег 06.33 1 хв  06.34 2 г  25 хв 
Видубичі 06.39 2 хв  06.41 2 г  31 хв 
Київ-Деміївський 06.44 8 хв  06.52 2 г  36 хв 
Протасів Яр 06.57 1 хв  06.58 2 г  49 хв 
Київ-Пас. 07.02 3 хв  07.05 2 г  54 хв 
Караваєві Дачі 07.11 7 хв  07.18 3 г  3 хв 
Київ-Волинський 07.25 3 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6905 Ніжин — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031