У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6910 Київ — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Ніжин номер 6910 відправляється зі станції Київ-Волинський о 08.59 і прибуває на станцію Ніжин о 12.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6910 Київ - Ніжин пролягає по таким станціям як Протасів Яр, Лівий Берег, ДВРЗ, Бровари, Димерка, Семиполки, Ярославка, Бобровиця, Космічна, Володькова Дівиця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 08.59
Караваєві Дачі 09.03 1 хв  09.04 4 хв 
Київ-Пас. 09.10 3 хв  09.13 11 хв 
Протасів Яр 09.16 2 хв  09.18 17 хв 
Київ-Деміївський 09.22 2 хв  09.24 23 хв 
Видубичі 09.27 2 хв  09.29 28 хв 
Лівий Берег 09.32 1 хв  09.33 33 хв 
Дарниця 09.39 3 хв  09.42 40 хв 
Депо Дарниця 09.45 1 хв  09.46 46 хв 
ДВРЗ 09.48 1 хв  09.49 49 хв 
Ялинка 09.55 1 хв  09.56 56 хв 
Княжичі 09.59 1 хв  10.00 1 г 
Бровари 10.04 1 хв  10.05 1 г  5 хв 
Квітневий 10.07 1 хв  10.08 1 г  8 хв 
Парникова 10.13 1 хв  10.14 1 г  14 хв 
Димерка 10.17 1 хв  10.18 1 г  18 хв 
Жердове 10.22 1 хв  10.23 1 г  23 хв 
Бобрик 10.27 1 хв  10.28 1 г  28 хв 
Семиполки 10.30 1 хв  10.31 1 г  31 хв 
Заворичі 10.48 3 хв  10.51 1 г  49 хв 
Трубіж 10.55 1 хв  10.56 1 г  56 хв 
Ярославка 10.59 1 хв  11.00 2 г 
Марківці 11.02 1 хв  11.03 2 г  3 хв 
Макарівка 11.07 1 хв  11.08 2 г  8 хв 
Бобровиця 11.13 1 хв  11.14 2 г  14 хв 
Попудренко 11.21 1 хв  11.22 2 г  22 хв 
Кобижчі 11.27 1 хв  11.28 2 г  28 хв 
Космічна 11.31 1 хв  11.32 2 г  32 хв 
Носівка 11.38 1 хв  11.39 2 г  39 хв 
Дослідна 11.45 1 хв  11.46 2 г  46 хв 
Володькова Дівиця 11.50 1 хв  11.51 2 г  51 хв 
Григоро-Іванівка 11.57 1 хв  11.58 2 г  58 хв 
Ніжин 12.05 3 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6910 Київ-Волинський — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Жовтень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031