У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6910 Київ — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Ніжин номер 6910 відправляється зі станції Київ-Волинський о 10.29 і прибуває на станцію Ніжин о 13.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6910 Київ - Ніжин пролягає по таким станціям як Протасів Яр, Лівий Берег, ДВРЗ, Бровари, Димерка, Семиполки, Ярославка, Бобровиця, Космічна, Володькова Дівиця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 10.29
Караваєві Дачі 10.33 1 хв  10.34 4 хв 
Київ-Пас. 10.40 3 хв  10.43 11 хв 
Протасів Яр 10.46 1 хв  10.47 17 хв 
Київ-Деміївський 10.52 1 хв  10.53 23 хв 
Видубичі 10.55 2 хв  10.57 26 хв 
Лівий Берег 11.00 1 хв  11.01 31 хв 
Дарниця 11.08 3 хв  11.11 39 хв 
Депо Дарниця 11.14 1 хв  11.15 45 хв 
ДВРЗ 11.17 1 хв  11.18 48 хв 
Ялинка 11.23 1 хв  11.24 54 хв 
Княжичі 11.27 1 хв  11.28 58 хв 
Бровари 11.32 1 хв  11.33 1 г  3 хв 
Квітневий 11.35 1 хв  11.36 1 г  6 хв 
Парникова 11.41 1 хв  11.42 1 г  12 хв 
Димерка 11.45 1 хв  11.46 1 г  16 хв 
Жердове 11.50 1 хв  11.51 1 г  21 хв 
Бобрик 11.57 1 хв  11.58 1 г  28 хв 
Семиполки 12.00 1 хв  12.01 1 г  31 хв 
Заворичі 12.07 1 хв  12.08 1 г  38 хв 
Трубіж 12.11 1 хв  12.12 1 г  42 хв 
Ярославка 12.15 1 хв  12.16 1 г  46 хв 
Марківці 12.18 1 хв  12.19 1 г  49 хв 
Макарівка 12.23 1 хв  12.24 1 г  54 хв 
Бобровиця 12.29 1 хв  12.30 2 г 
Попудренко 12.37 1 хв  12.38 2 г  8 хв 
Кобижчі 12.43 1 хв  12.44 2 г  14 хв 
Космічна 12.47 1 хв  12.48 2 г  18 хв 
Носівка 12.54 1 хв  12.55 2 г  25 хв 
Дослідна 13.03 1 хв  13.04 2 г  34 хв 
Володькова Дівиця 13.06 1 хв  13.07 2 г  37 хв 
Григоро-Іванівка 13.12 1 хв  13.13 2 г  43 хв 
Ніжин 13.22 2 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6910 Київ-Волинський — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031