У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6918 Київ-Волинський — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6918 сполученням Київ-Волинський - Ніжин відправляється зі станції Київ-Волинський о 15.31 і прибуває на станцію Ніжин о 18.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Протасів Яр, Лівий Берег, ДВРЗ, Бровари, Димерка, Семиполки, Ярославка, Бобровиця, Космічна, Володькова Дівиця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 15.31
Караваєві Дачі 15.36 1 хв  15.37 5 хв 
Київ-Пас. 15.43 4 хв  15.47 12 хв 
Протасів Яр 15.51 1 хв  15.52 20 хв 
Київ-Деміївський 15.56 1 хв  15.57 25 хв 
Видубичі 15.59 3 хв  16.02 28 хв 
Лівий Берег 16.07 1 хв  16.07 36 хв 
Дарниця 16.12 3 хв  16.15 41 хв 
Депо Дарниця 16.19 2 хв  16.21 48 хв 
ДВРЗ 16.23 1 хв  16.23 52 хв 
Ялинка 16.28 1 хв  16.29 57 хв 
Княжичі 16.32 1 хв  16.32 1 г  1 хв 
Бровари 16.35 1 хв  16.36 1 г  4 хв 
Квітневий 16.39 1 хв  16.40 1 г  8 хв 
Парникова 16.44 1 хв  16.45 1 г  13 хв 
Димерка 16.48 1 хв  16.49 1 г  17 хв 
Жердове 16.53 1 хв  16.54 1 г  22 хв 
Бобрик 16.58 1 хв  16.59 1 г  27 хв 
Семиполки 17.02 1 хв  17.02 1 г  31 хв 
Заворичі 17.08 1 хв  17.09 1 г  37 хв 
Трубіж 17.14 1 хв  17.14 1 г  43 хв 
Ярославка 17.17 1 хв  17.17 1 г  46 хв 
Марківці 17.21 1 хв  17.21 1 г  50 хв 
Макарівка 17.25 1 хв  17.25 1 г  54 хв 
Бобровиця 17.29 1 хв  17.30 1 г  58 хв 
Попудренко 17.38 1 хв  17.38 2 г  7 хв 
Кобижчі 17.42 1 хв  17.43 2 г  11 хв 
Космічна 17.47 1 хв  17.47 2 г  16 хв 
Носівка 17.51 1 хв  17.52 2 г  20 хв 
Дослідна 17.58 1 хв  17.58 2 г  27 хв 
Володькова Дівиця 18.03 1 хв  18.04 2 г  32 хв 
Григоро-Іванівка 18.10 1 хв  18.10 2 г  39 хв 
Ніжин 18.17 2 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6918 Київ-Волинський — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031