У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6927 Ніжин — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Ніжин - Київ номер 6927 відправляється зі станції Ніжин о 19.53 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 22.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6927 Ніжин - Київ пролягає по таким станціям як Дослідна, Кобижчі, Макарівка, Трубіж, Бобрик, Парникова, Княжичі, Депо Дарниця, Видубичі, Київ-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Ніжин – Київ-Волинський складає 45.00 гривень. Відстань між станціями – 134.2 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

В зв`язку з ремонтними роботами в період 20.05.2024 по 27.05.2024 змінюється розклад руху наступного приміського поїзда: № 6927 Ніжин – Київ-волинський Ніжин 20.28 Ніжинське 20.34,5- 20.35 Володьк.Дівиця 20.40-20.40,5 Дослідна 20.45,5-20.46 Носівка 20.52-20.53 Космічна 20.58-20.58,5 Кобижча 21.02-21.03 Попудренко 21.07,5-21.08 Бобровиця 21.16-21.17 Макарівка 21.21-21.21,5 Марківці 21.26,5-21.27 Ярославка 21.30-21.30,5 Трубіж 21.33,5-21.34 Заворичі 21.38-21.39 Семіполки 21.44,5-21.45 Бобрик 21.48-21.49 Жердове 21.52,5-21.53 Димерка 21.58-21.58,5 Парникова 22.02,5-22.03 Квітневий 22.08-22.08,5 Бровари 22.12-22.13 Княжичі 22.16-22.16,5 Ялинка 22.19,5-22.20 ДВРЗ 22.26-22.26,5 Дарниця-депо 22.29-22.30,5 Дарниця 22.35-22.43 Березняки 22.47,5- 22.48 Видубичі 22.52-22.54 Київ-Деміївський 22.57-22.58 Протасів Яр 23.02- 23.03 З.п.Північна 23.06-23.09 Караваєві Дачі в 23.14- 23.15 Київ-Волинський4 23.19

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 19.53
Григоро-Іванівка 19.59 1 хв  20.00 6 хв 
Володькова Дівиця 20.04 1 хв  20.05 11 хв 
Дослідна 20.10 1 хв  20.11 17 хв 
Носівка 20.17 1 хв  20.18 24 хв 
Космічна 20.22 1 хв  20.23 29 хв 
Кобижчі 20.27 8 хв  20.35 34 хв 
Попудренко 20.39 1 хв  20.40 46 хв 
Бобровиця 20.48 1 хв  20.49 55 хв 
Макарівка 20.52 1 хв  20.53 59 хв 
Марківці 20.58 1 хв  20.59 1 г  5 хв 
Ярославка 21.01 1 хв  21.02 1 г  8 хв 
Трубіж 21.05 1 хв  21.06 1 г  12 хв 
Заворичі 21.10 1 хв  21.11 1 г  17 хв 
Семиполки 21.16 1 хв  21.17 1 г  23 хв 
Бобрик 21.20 1 хв  21.21 1 г  27 хв 
Жердове 21.24 1 хв  21.25 1 г  31 хв 
Димерка 21.29 1 хв  21.30 1 г  36 хв 
Парникова 21.34 1 хв  21.35 1 г  41 хв 
Квітневий 21.39 1 хв  21.40 1 г  46 хв 
Бровари 21.44 1 хв  21.45 1 г  51 хв 
Княжичі 21.47 1 хв  21.48 1 г  54 хв 
Ялинка 21.51 1 хв  21.52 1 г  58 хв 
ДВРЗ 21.57 1 хв  21.58 2 г  4 хв 
Депо Дарниця 22.01 1 хв  22.02 2 г  8 хв 
Дарниця 22.07 3 хв  22.10 2 г  14 хв 
Лівий Берег 22.14 1 хв  22.15 2 г  21 хв 
Видубичі 22.19 2 хв  22.21 2 г  26 хв 
Київ-Деміївський 22.24 1 хв  22.25 2 г  31 хв 
Протасів Яр 22.29 1 хв  22.30 2 г  36 хв 
Київ-Пас. 22.33 3 хв  22.36 2 г  40 хв 
Караваєві Дачі 22.41 1 хв  22.42 2 г  48 хв 
Київ-Волинський 22.46 2 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6927 Ніжин — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930