У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7031-7032 Роток — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Роток - Київ номер 7031-7032 відправляється зі станції Роток о 05.55 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7031-7032 Роток - Київ пролягає по таким станціям як Біла Церква, Устинівка, Фастів-2, Фастів-1, Боярка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Роток 05.55
Біла Церква 06.02 2 хв  06.04 7 хв 
Устинівка 06.18 1 хв  06.19 23 хв 
Фастів-2 06.32 1 хв  06.33 37 хв 
Фастів-1 06.41 2 хв  06.43 46 хв 
Боярка 07.21 1 хв  07.22 1 г  26 хв 
Вишневе 07.32 1 хв  07.33 1 г  37 хв 
Київ-Волинський 07.39 1 хв  07.40 1 г  44 хв 
Караваєві Дачі 07.44 1 хв  07.45 1 г  49 хв 
Київ-Пас. 07.51 1 г  56 хв 

У розкладі поїзда 7031-7032 Роток — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031